СОЦІАЛЬНИЙ ТРИМІСЯЧНИЙ КУРС ТРЕНУВАНЬ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

images-cms-image-000018298Фітнес для усіх – це тримісячний курс тренувань на свіжому повітрі. Заняття проводитимуться тричі на тиждень на місцевому стадіоні імені Лобановського. З групою працюватиме професійний тренер, який розробив для курсу свою авторську програму занять. Окрім того, усім учасникам буде надаватися безкоштовна консультація з правильного харчування.

Спорт – це умова хорошого здоров’я та самопочуття. Тому, таким чином ми хочемо покращити спортивну культуру жителів нашого міста та заохотити усіх до рівномірних фізичних навантажень. Науковцями давно доведено, що спорт є запобіжником від варикозних, серцево-судинних та різноманітних хронічних хвороб. Не кажучи про те, що людям, які постійно займаються спортом не загрожує ожиріння, атрофія м’язів чи швидка зношеність організму.
Організаторами проекту є “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. Захід проводиться за підтримки фітнес-тренера Олександра Котляра —-https://vk.com/id44710805
Реєстрація на курс занять триває до 00:00 год. 25 квітня за посиаланням – http://bit.ly/2pBZBG4Старт розпочнеться – 27 квітня.
Проект є громадською ініціативою, тому вартість послуг тренера оцінюється кожним учасником самостійно. Деталі тренувань будуть повідомлені кожному учаснику окремо за контактною інформацією вказаною в анкеті. Зв’язок з організаторами за номером: 093 395 66 58. Контактна особа – Марія Барабаш.
До зустрічі на тренуваннях! Не лінуйся, будь у формі вже зараз!

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.