Україна – лідер за смертністю на дорогах

ДТП

ДТП

За рік на 100 тисяч населення в ДТП гинуть 13 осіб. Про це повідомляє інтернет-ресурс Корреспондент.net.

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала в Харківській області комплект наборів алкотестерів на загальну суму чотири тисячі євро. На їхню думку, це дозволить знизити смертність на дорозі через п’яних водіїв.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Харківської області, алкотестери передали поліцейським 19 квітня.

“Україна займає одне з перших місць за рівнем аварій і смертності на дорогах. У Західній Європі щорічно в ДТП гине четверо людей на кожні 100 тис. населення. В Україні ця цифра дорівнює 13”, – констатував представник КМЄС.

Координатор регіонального представництва КМЄС в Харкові Герріт Ян Ван Гелдер також навів сумну статистику.

“Алкоголь – серед чинників, що спровокували 2358 ДТП в 2015 році. Тоді в аваріях загинули 317 осіб. А це – 317 сімей, які передчасно втратили батьків, матерів, братів, сестер. Цього можна уникнути, але діяти потрібно вже зараз”, – заявив Гелдер.

Як повідомляє прес-служба КМЄС, надане обладнання дозволяє виявити водія в стані алкогольного сп’яніння без аналізу його дихання – лише на підставі обробки зразка повітря в салоні авто.

“Набори алкотестерів також обладнані бездротовими принтерами, які дозволяють друкувати результати аналізу дихання на місці”, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше міністр МВС Арсен Аваков заявив, що рівень довіри до поліції впав.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.