На Київщині малюк випив самогону

швидкаПротягом останніх шести днів на службу “103” надійшло 175 екстрених, 9 невідкладних і 7 безпідставних викликів, повідомляє головний лікар Переяслав-Хмельницької філії екстреної медичної допомоги Мирослав Демків. До переяславців медики виїжджали 144 рази, до жителів сіл району – 47.

У неділю, 16 квітня, а саме на Великдень, бригада екстреної допомоги доставила до реанімації дитину віком менше року, яка випадково випила самогон. Хлопчику надали медичну допомогу і батьки забрали його додому.

Того ж вечора медикам повідомили, що у Циблях легковик збив 40-річного місцевого жителя, нещодавно демобілізований з війська. За лічені хвилини карета швидкої вже була на місці події. Проте замість того, щоб прийняти медичну допомогу, атовець зустрів лікарів агресивно. Для проходження курсу лікування його транспортували до обласної лікарні. Та як виявилося даремно: лікуватися ані в цьому медзакладі, ані в нашій лікарні цей пацієнт не побажав, хоча цього потребував.

У понеділок, 17 квітня, о 12.30 бригада екстреної допомоги виїхала на порятунок 30-річного чоловіка, якому стало зле у переповненому людьми рейсовому автобусі “Яготин-Переяслав”. Поки лікарі приводи до тями молодика, пасажири обурювалися на водія, що він заповнив салон людьми, ніби банку оселедцями.

У середу, 19 квітня, близько 24.00 бригада екстреної допомоги знову потерпіла від образ атовця. Цього разу до них зневажливо поставився 46-річний переяславець, який викликав “швидку” через болі у серці. Судячи з того, як цей чоловік матюкав лікарів, тяжкохворим він не видавався.

Останнім часом збільшилася кількість викликів до хворих на ГРЗ. Дехто з цих пацієнтів викликав бригаду екстреної допомоги задля оформлення лікарняного листа, що не входить у компетенцію цих лікарів.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.