Переяславська команда КВК “Друга зміна” виборола право виступити у фінальній грі області

Виступає команда "Люди Х" із Ірпіня

Виступає команда “Люди Х” із Ірпіня

Вчора, 19 квітня, у Переяславі в залі педагогічного університету в рамках Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних відбулись перша півфінальна гра області серед команд КВК. До нашого міста приїхало 9 веселих та кмітливих колективів із Броварів, Борисполя, Згурівки, Баришівки, Яготина, Вишгорода, Ірпіня, Бородянки та Іванкова. Десятою стала команда нашого міста, яка носить назву “Друга зміна”. Решта районів Київщини проведуть другий півфінальний етап у місті Біла Церква. За умовами конкурсу до фіналу виходять по три кращі команди. Організатори конкурсу Головне управління ДСНС України в Київській області запропонували командам у веселій та доступній формі розповісти про роботу рятувальників. Журі конкурсу до якого ввійшли представники ГУ ДСНС Тамара Благовірна, Роман Харченко, а також представник відділу освіти Переяслава Роман Красюк, оцінювали виступи команд по семи критеріям: театральна майстерність, яскравість образу, кращий творчий задум, оригінальність, хореографічна майстерність, вокальна майстерність та влучний гумор.

На сцені "Друга зміна"

На сцені “Друга зміна”

Уже після першого конкурсу, який носив назву “Візитка” і глядачам, і журі стало зрозуміло, що за вихід у фінал будуть боротися чотири команди “Люди Х” з Ірпеня, вишгородський “Екстрім” “Друга зміна” із Переяслава та броварський “Флеш”. Подальші теми КВК – домашнє завдання та творчий конкурс повністю підтвердили це припущення. Команди не лише вдало жартували, а й найкраще висвітлили правила безпеки поведінки з вогнем, перебування на кризі, чи в літку під час купання у водоймі. Глядачі не раз веселим сміхом та гучними оплесками переривали виступ команд. Під час показу домашнього завдання глядачем також дуже сподобалась чи не наймолодша команда “Мрія” із Баришівки, проте, мала кількість балів, які журі присудило їм під час “Візитівки” не дало змоги нашим сусідам поборотись за вихід до фіналу.
При підведенні підсумків змагання та оголошення переможців журі вирішило допустити до фіналу окрім призерів ще й четверту команду. Переможцем переяславського туру стала команда з Ірпеня “Люди Х “, вони набрали 448 балів. Друге місце виборов вишгородський

Команда з Баришівки сподобалась глядачам

Команда з Баришівки сподобалась глядачам

“Екстрім”, його результат 442 бали, Третіми з результатом 406 балів стала “Друга зміна” із Переяслава вони лишень на два бали випередили команду “Флеш” із Броварів. Ці команди разом із переможцем та призерами конкурсу, який пройшов у Білій Церкві складуть фінальну вісімку, яка й визначить найкращу команду КВК Київщини, яка візьме участь і Всеукраїнському конкурсі КВК дружин юних пожежних.
Усі команди, які брали участь у переяславському етапі нагороджені дипломами та подяками від Головного управління ДСНС України в Київській області.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.