«Бродвей» подарував чергову прем’єру

Сцена із вистави

Сцена із вистави

Шостого квітня студентський театр «Бродвей» подарував своїм шанувальникам нову комедійну п’єсу на одну дію «Бодька – бос всіх павуків». Автором комедії є сучасна письменниця Оксана Демиденко. Молоді митці кожного разу намагаються вразити публіку чимось незвичним, креативним. Чергова вистава не стала винятком. Активна життєва позиція героїв, інтригуючий сюжет – ось що привабило глядачів у виставі. Успіх їй забезпечила і майстерна гра ще зовсім юних, але надзвичайно талановитих акторів – Каріни Вавілової, Артема Гром’яка, Олександра Запорізького, Анни Шекоян, Петра Баглея, Алли Ромаскевич, Наталії Сотник, Володимира Колодія, Влада Кукушкіна.

Ось що розповіла керівник театральної студії Алла Ромаскевич про прем’єру п’єси:

– «Бодька – бос всіх павуків» – п’єса для всіх поколінь. У кожного в житті може трапитись так, що наступного дня після гучної гулянки нічого не пам’ятаєш і шукаєш відповідь на одне-єдине запитання: «Що ж було вчора?». Ця комедія розглядає таку ось проблему через гумористичну призму, висвітлюючи її з різних боків. Проблема, власне, й невелика, та все ж змушує глядача зробити висновок: все, що ми робимо, потрібно робити з розумом.

Після вистави студенти-актори розповіли про своїх персонажів, яких зіграли:

Каріна Вавілова:

У виставі зіграла роль завідувачки клубу. Це жіночка, яка ділиться подіями одного насиченого й веселого вечора: і про створення фітнес-центру, і про вириті окопи з гнилими фруктами замість снарядів, і про бій подушками. Мені сподобалася ця роль, адже Завклубша – жінка-вогонь.

Артем Гром’як:

У виставі «Бодька – бос всіх павуків» я грав хлопця на ім’я Богдан, який тільки-но закінчив університет. Йому 21 рік. За фахом агроном. Через неуважність та збіг обставин він потрапив у доволі складну ситуацію, яку намагається виправити. Робота над цим персонажем далася досить важко, але грати його дуже сподобалося.

Гучними оплесками проводжали акторів глядачі. І зичили аматорам сцени шаленого успіху та нових творчих знахідок.

Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Фото Віктора Сокола

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.