«Пам’яті друзів, яких немає з нами»

"Вісник Переяславщини"

“Вісник Переяславщини”

У суботу в Лецьках відбулися два спортивні турніри. В Лецьківській сільській раді, яка виступила організатором, назвали їх «Пам’яті друзів, яких немає з нами», присвятивши їх одинадцятьом землякам, жителям сіл Лецьки, Вінинці та Пологи-Чобітьки, які були активними спортсменами, пропагандистами здорового способу життя, проте земний шлях яких з різних причин раптово обірвався.

Під час урочистого відкриття з короткими промовами виступили лецьківський сільський голова Олександр Палагута, заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, депутат районної ради Олександр Ярема. Від імені родичів колишніх активістів-фізкультурників до учасників змагань звернулася мати колишнього футболіста команди «Зоря» (Лецьки) Леоніда Іваненка – Наталія Іванівна.

А потім почалися поєдинки. У футбольному турнірі змагалися сім команд. У фінальному матчі Мазінки виграли в Малої Каратулі 1:0 і стали переможцями.

У волейбольному турнірі взяли участь 5 команд. Тут у фінальному поєдинку перемогу здобули гості з Черкащини: команда з Гладківщини (Золотоніський район) у двох партіях виграла в команди районної ради. Третє місце – у команди з Ташані.

Переможці отримали кубки, грошові винагороди, грамоти. Спонсорами змагань виступили агропідприємства «Земля Переяславщини» Олександра Яреми та «Промінь» Олександра Ткаченка.

Інф. «ВП»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.