Концерт відбувся – Сергій Льовін врятував ситуацію

Сергій Льовін є автором трьох пісень-гімнів

Сергій Льовін є автором трьох пісень-гімнів

8 квітня в клубі «Міленіум» громадська організація «Духовні скарби України» провела черговий музичний квартирник. На цей раз доля з нами дещо пожартувала – на жаль, захворіла наша очікувана гостя Інна Труфанова. Однак завдяки підтримці дружної бардівської сім’ї киян наш музичний квартирник відбувся.

Та не просто відбувся, а дуже цікаво. Гість, який, так би мовити, врятував ситуацію, – Сергій Льовін, полковник запасу, відомий київський поет, автор та виконавець, член журі кількох музичних фестивалів, лауреат багатьох конкурсів авторської пісні та поезії. Він видав дві збірки своїх творів, є автором трьох гімнів – військової розвідки України, університету ім. Шевченка, рідного міста Ізмаїла.

У першому відділенні звучали воєнно-патріотичні пісні автора, друге відділення він присвятив милим жінкам. Третє відділення пройшло традиційно за чашкою чаю зі смаколиками під спів гостей-глядачів. На цей раз до циблівчанина Доктора Дяді Вови приєдналось тріо «Сонячні барди»: Володимир Тодосійчук, Сергій Бадаєв і Лада Бадаєва з Києва, які спонтанно з’явились на нашому заході і з творчістю Льовіна не знайомі. Гості зі столиці порадували присутніх своїми позитивними, життєстверджуючими авторськими піснями, ніби підтверджуючи давно відому істину: про що співаємо, так і живемо.

Нас було небагато, тільки 18 осіб, але так і не встигли усі розказати про себе, тому що хотілось слухати пісні ще і ще, а час спливав. Вирішили продовжити спілкування 29 квітня на музичному квартирнику, де головним буде Доктор Дядя Вова (Володимир Кримець). Це вперше два відділення співатиме наш земляк, креативний, темпераментний. Початок – о 16.00.

До слова, цей музичний квартирник волею долі стане подарунком переяславчанам, які стануть учасниками акції «Наймасштабніше прибирання країни», що проходитиме зранку у нашому місті.

Світлана Яценко, організатор

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.