Школярі завітали до шпиталю з концертом

Виступає Даша Хіміч

Виступає Даша Хіміч

Учні Малокаратульської школи вже третій рік, співпрацюючи з волонтером Світланою Розовик, відвідують з концертними програмами воїнів АТО, які проходять лікування та реабілітацію у військовому шпиталі с. Циблі.

Цього разу школярі завітали із концертною програмою «Повернення в дитинство».

Із задоволенням воїни слухали і співали українську пісню разом з дуетом «Два покоління» – у складі педагога-організатора Галини Захарчук та вчителя математики Олени Семесько. Зачарувала їх своїм голосом семикласниця Владислава Горобець, яка виконала українську народну пісню в сучасному аранжуванні «Ти до мене не ходи». Не залишив байдужими героїв виступ ансамблю «Дівчата» (Галина Захарчук, Олена Семесько, Вікторія Мартишко, Владислава Горобець, Єлизавета Твердохліб).

Шквальними оплесками проводжали воїни театральний дует у складі Назарія Захарчука (4 клас) та Ярослава Годуна (5 клас), які зіграли сценку «Жебрак». І, звичайно, відомих вже в районі артистів Ірину Бездольну (8 клас) та Віктора Левченка (7 клас) з мініатюрою «Поговорили».

Розчулила до сліз всіх присутніх пісня у виконанні Олени Семесько «Над землею тумани».

Родзинкою програми став виступ Даші Хіміч, найменшої учасниці, доньки учасника бойових дій в зоні АТО Олексія Хіміча, яка виконала пісню «Моє ім’я – Україна»

Воїни дуже дякували за концерт і запрошували приїздити ще. Як сказав наостанок Микола Павлюченко з Івано-Франківщини: «Ви, діти, робите добру справу. Адже саме заради вашого щасливого майбутнього ми і взяли зброю в руки!»

Галина Захарчук, педагог-організатор

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.