Два гурти із Переяслава-Хмельницького втретє покажуть на «Фольк-music»

Гурт «X-Rays» з ведучою програми Оксаною Пекун

Гурт «X-Rays» з ведучою програми Оксаною Пекун

У кінці березня рок-гурт «X-Rays» із Переяслава-Хмельнцького (Київщина) втретє взяв участь у зйомках музичного проекту «Фольк-music» на Першому національному телеканалі. Колектив представив рок-версію української народної пісні «Піду лісом крізь дерева». Аранжування до неї зробив учасник гурту, викладач музичної школи імені П. Сениці Руслан Накоренок.

– 1 березня ми брали участь у програмі «Молода музика» на радіостанції «Промінь», презентували там нову пісню “Знак”. 9 квітня в ефір вийшла програма «Фольк-мюзік», де наш гурт виступав з піснею «В Чорне море та й Дніпро тече». Це була друга передача за нашою участю. І ось тепер ми втретє побували на зйомках нового сезону цієї програми. У ефір вона вийде восени, – розповів про останні події в житті гурту його лідер Олександр Максименко, 30 років.

На запис програми колектив їздив у такому складі: Олександр Максименко (вокал), Руслан Накоренок (акустична гітара), Ліза Савенко (клавішні), Сергій Юхимчук (бас-гітара), Юрій Ющишин (ударні).

Гурт «X-Rays» дякує за фінансування поїздки Володимиру Макарчуку, директору ТОВ “АВАН ВК”, та за підтримку – міському відділу культури.

***

Гурт "Драбадан" їздив на запис програми з новою солісткою Вікторією Корзун

Гурт “Драбадан” їздив на запис програми з новою солісткою Вікторією Корзун

На запрошення Оксани Пекун на зйомки телепрограми вирушив ще один переяславський гурт – «Драбадан». Для них це теж третя участь у проекті. На запис передачі команда їздила зі своєю новою солісткою – 19-річною Вікторією Корзун, студенткою нашого педуніверситету.

– У кінці листопада за власним бажанням з гурту пішов соліст Женя Левченко, – розповів лідер колективу Андрій Корж (23 роки). – Якийсь період ми не збиралися на репетиції. А в січні до колективу приєдналася Вікторія. Вона швидко освоїла репертуар гурту. Зараз ми працюємо над новою програмою, орієнтуючись на жіночий вокал.

Для «Фольк-мюзік» гурт “Драбадан” підготував сучасну версію української народної пісні “Ой наступала та чорна хмара”.

– Цього разу нам запропонували кілька пісень на вибір, і ми взялися за козацьку пісню, зміст якої перегукується з теперішньою ситуацією в Україні, – зазначив Андрій Корж. – Було приємно, що Оксана Пекун і знімальна група нас пам’ятають ще з перших програм.

Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.