Новим головою громадської ради міста став Віталій Коцур

Зображення-113-300x19928 квітня відбулися установчі збори оновленого складу Громадської ради при виконавчому комітеті Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область). Згідно законодавства України, за 10 днів до цього закінчився прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які забажали прийняти участь у її формуванні. Не пізніше як за три дні до формування ради інформація про  претендентів була розміщена на офіційному сайті міської ради.

У зв’язку із тим, що голова ініціативної групи Віта Гончар написала заяву про складення своїх повноважень, був обраний новий голова ініціативної групи Віталій Коцур, який і проводив 28 квітня установчі збори.  Головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Ірина Арсеньєва повідомила, що надійшли документи від 28 Громадських організацій. Організаціям, які подали кандидатом депутата міської ради на членство в громадській раді при виконавчому комітеті міської ради було запропоновано зробити заміщення  їх на інших осіб.Зображення-102  Одна із Громадських організацій цього не зробила, тому до розгляду залишилося 27 пакетів документів.

Представник ГО «За відродження Переяслава» Іван Якименко запропонував обрати головою громадської ради Віталія Коцура. Присутні одноголосно підтримали цю пропозицію. Заступником громадської ради було обрано Юрія Ходаківського, секретарем – Світлану Шевченко.

Вперше до громадської ради при виконавчому комітеті міської ради увійшли всі представники громадських організацій за бажанням працювати, а не за рейтинговою оцінкою. Майже всі вони знані у місті люди із активною громадською позицією. Міський голова Тарас Костін висловив надію про тісну співпрацю і закликав до неї представників інститутів громадянського суспільства.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Новим головою громадської ради міста став Віталій Коцур”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Повністю підтримую думку депутата Переяслав-Хмельницької міської ради Розовик Олени, висловлену нею на сесії міськради 27.04.2017р. про те, що громадські ради при омс – це атавізм, вони вже себе віджили.
    А від себе добавлю, що громадська рада при П-Хм міській раді – це кружок прихильників особисто Костіна Т. і своїх майнових інтересів: одна – кума-легкобитка, другий (Ходаківський)на 50 тисяч грн. з міської казни без конкурсу лише по усній вказівці Костака щомісяця поставляє продуктів у школи та садки нашого міста, третій – теж кум-перевізник, четвертий (Іващенко)здійснює авторські нагляди за деякими проектами капремонтів у нашому місті, за що отримує по декілька тисяч грн., старий дід Панаса з 20 років тому допомагав старому Костіну (батьку нинішнього мера) баню приватизовувати шляхом викупу та розказував, як в рахунок ремонту можна змешити ціну бані, у сина діда Панаса – теж свої майнові інтереси: оренда та викуп землі під його магазинами та щоб ніхто не заставив платити за землю під бігбордам, мафи-шмафи та інші терки.
    Ну, а для Костака така упрявляєма карманна громадська рада, що складається з особисто йому зобовязаних, – це буферна подушка від справедливих зауважень про недоліки в його роботі він незаангажованих людей.
    Не треба репрезентацію та захист власних манових інтересів називати такими гучними сдовами як “громадська рада при міськраді”.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar