Які овочі ви любите найбільше?

ОпитуванняНа столі українських родин з давніх-давен були овочеві страви: прості, корисні і смачні. Овочі споживали сирими, квасили, варили. Новітні тенденції кулінарного мистецтва урізноманітнили й ускладнили меню, але без овочів смачного обіду все одно не зготувати. Дієтологи запевняють, що вони для організму не тільки «комора вітамінів», а й джерело життєво важливих елементів як то клітковини, антиоксидантів тощо. Що із корисних дарів природи вподобали наші читачі, запитували журналісти «Вісника».

Юлія Приходько, 35 років, місто:

– Овочі – це моя слабкість. Я їх вживаю впродовж року. Влітку ми обходимося овочами, вирощеними на своєму городі. У цей період фактично відмовляємося від м’яса. Окрім традиційних овочів, останнім часом додали в раціон шпинат, різні види капусти – броколі, кольрабі, брюсельську. А мої улюблені – помідори, баклажани, цвітна капуста й спаржева квасоля. Із листових – базилік та руккола. Взимку вживаємо варені буряки, рагу із заморожених овочів, капусту (кольрабі, пекінську), зимові види редьки.

Любов Годлевська, 50 років, с. Гайшин:

– Наша родина найбільше любить солодкий перець – ми садимо його багато, використовуємо в різноманітні салати, їмо з борщем і супом, фаршируємо, консервуємо. Робимо лечо за болгарським рецептом. Садимо багато помідорів, надаємо перевагу раннім сортам. Картоплю садимо десь на 15 сотках із 40, які в нас є. Гарбузи вирощуємо і для тварин, і для каші. Останній минулорічний з’їли недавно, ми варили кашу для внучки Мілени, їй ще нема двох років, то треба урізноманітнювати меню.

Мороз уночі з 10 на 11 травня наніс шкоди. Два ряди сортової картоплі вимерзли, особливо шкода винограду, цього літа урожаю не буде.

Надія Свитко, 60 років, с. Єрківці:

– Вирощую передусім для онуків, у мене їх четверо. З теплички вже давно їмо редиску, а це вже трохи і огірків з’явилося. Любимо всі помідори та перець. Перець і фаршируємо, і до шашлику хлопці свіжим вживають. Консервую потроху. Причому огірки вже нинішнє покоління не хоче за колишніми рецептами: невістка закриває їх з кетчупом – виходять хрусткі та солоденькі. Та ось прикрість – цієї ночі (із середи на четвер) приморозок прихопив висаджену розсаду – капусту (ранню і пізню) та помідори. Та нічого – пересадимо, якщо не оживуть.

Анастасія Журавель, 21 рік, місто:

– Найбільше люблю огірки та помідори. Але вони мають бути домашні, вирощені на городі. Такі значно смачніші і завжди впевнена, що без різних хімікатів. Дуже люблю весняні салати зі свіжих овочів. Втім інколи їх і тушкую – готую рагу. Туди входять помідори, перець, морква, картопля, цибуля і різноманітні спеції.

Роман Березовський, 46 років, місто:

– До 20 років жив на Херсонщині. Там багато сонця. Овочі росли чудові. Тому їх завжди було багато в моєму раціоні. В Переяславі на дачі теж щоліта вирощуємо різні. Проте, на мій погляд, вони не завжди визрівають так добре, як на півдні. А подобаються різні, наприклад, болгарський перець, баклажани. Знаємо з дружиною багато різних рецептів їх приготування, консервування на зиму.

Михайло Болілий, 79 років, с. Помоклі:

– Я чоловік сільський і люблю всі овочі, які дома ростуть, не перебираю нічим: чи варений буряк, чи квашена капуста. Як настають помідори, то з салом добрі, а на зиму в банки кладемо. Тільки що воно буде сей год – не скажу, бо ось цю ніч померзла і картопля, і вся городина підчисту. Казали, було п’ять градусів морозу. Внукам заказали везти нову розсаду, будемо знову садити, може, щось і вродить – оте й любитимемо їсти.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar