Поки готуємося до фестивалю, квартирники «відпочинуть»

Володимирові Кримцю не потрібні мікрофони

Володимирові Кримцю не потрібні мікрофони

29 квітня пройшов наш черговий квартирник – вечір бардівської музики. Як і завше, – в кафе клубу «Міленіум». На цей раз нас порадував своєю творчістю Доктор Дядя Вова – Володимир Кримець (с. Циблі). Його виступ став чудовим подарунком для переяславчан, які на славу попрацювали в день всеукраїнського суботника.

На кожному квартирнику після основної програми Володимир знайомив нас зі своєю творчістю, і ось ми дочекалися його власного концерту. Живий звук лунав настільки чітко і голосно, що мікрофони були не потрібні, здавалося, що приміщення «Міленіуму» замало для такої сили голосу.

Музика з Володимиром йде по життю, як вірна подруга. З 1968 року (закінчення школи) – гра в різних колективах (бас-гітара, ритм-гітара) як аматорських, так і професійних (ресторани, танці, агітбригади, гастролі на комсомольських будівництвах і т.п.).

У Томську і Ленінську-Кузнецьку (Кемеровська область), продовжуючи працювати лікарем, писав вірші, спочатку гумористичні, потім на замовлення. Вірші для пісень почав писати з кінця 1990-х, спочатку для корпоративів і друзів, а потім і на замовлення (для шкіл чи приватних осіб).

Виступати з концертами почав з 2012 року. Написав дві збірки віршів. З 2016 р. публікується в музично-поетичному порталі «Хата читальня» в youtube (на сьогодні – 119 творів).

На жаль, музичні квартирники «йдуть» в літню відпустку до вересня.

На радість, ми починаємо готуватися до ІІ Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Славен Град», який пройде в Переяславі 6-9 липня ц.р. і на якому ви зможете ще раз послухати вподобаних бардів. Якщо у вас є бажання допомогти в організації або стати учасником, пишіть нам або телефонуйте 063-754-19-58.

Також сподіваємось, що на День вуличної музики 21 травня в Переяславі наші барди теж покажуть клас.

Не можу не висловити безмежну вдячність за допомогу в проведенні музичних квартирників дирекції клубу «Міленіум», колективу газети «Вісник Переяславщини», волонтерам Марії Скорик, Олені Шкребтієнко, Ігорю Янчуку.

Світлана Яценко, голова ВГО «Духовні скарби України»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.