Вишиванку подарували разом зі свідоцтвом про народження

Усі працівники РАЦСу вдягли на роботу вишите вбрання

Усі працівники РАЦСу вдягли на роботу вишите вбрання

Ми вже писали про те, що працівники Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС видають свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку. 18 травня, на свято вишиванки, вони вирішили зробити це по-особливому.

Цього дня з пологового відділення виписували 17-річну Надію Ярмоленко з донечкою Полінкою, яка народилася 15 травня. Забрати дружину з немовлям прийшов чоловік Сергій (28 років). Родина проживає в місті.

Вишиванка для Полінки

Вишиванка для Полінки

Працівники РАЦСу на чолі з начальником Вікторією Литовченко привітали подружжя, вручили свідоцтво про народження та подарували вишитий костюмчик для Полінки. До привітань приєднався очільник виконавчої служби Григорій Соколов і підніс молодій мамі букет квітів.

– Українці одягають вишиванки на знак єднання і поваги до своєї країни. А вишиванки з самого народження привчають малюків до рідного, українського, – розповіла Вікторія Литовченко. – Сьогодні з пологового виписували одну маму з немовлям. Якби їх було більше, ми б привітали всіх. Думаємо, що такі подарунки від РАЦСу стануть традиційними.

Вікторія Литовченко зазначила, що цього року вперше на День вишиванки всі працівники РАЦСу та виконавчої служби прийшли на роботу в українському вбранні.  Вони й надалі будуть підтримувати традицію.

Також вона розповіла, що цього дня подали заяву на шлюб Сергій Сясько з Гайшина  і Вікторія Юзепчук з Мазінок. Дівчина вдягла на цю подію вишиванку й віночок.

Юлія Строчинська

Фото автора

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.