«Грали сім команд. І виграли всі!»

Кубок – у команди «Зміна №2» (у центрі – капітан Олександр Набок)

Кубок – у команди «Зміна №2» (у центрі – капітан Олександр Набок)

Минулої суботи найбільше промислове підприємство Київщини ТОВ «Костал Україна» провело чемпіонат з міні-футболу серед працівників своїх структурних підрозділів. Проходив він на території оздоровчого комплексу «Славутич».

Читачам нашої газети це підприємство відоме тим, що вже впродовж більше ніж 10 років успішно працює в Переяславі, постійно створює нові робочі місця, збільшує випуск продукції, яка стовідсотково реалізується таким відомим автовиробникам як Ford, Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen та іншим.

Спочатку організатори планували провести чемпіонат на  відкритому майданчику із синтетичним газоном. Проте непогода внесла корективи, і змагання довелося перенести до критого залу.

Втім, це аніскілечки не позначилося на атмосфері, в якій цей турнір відбувся, – щирості, радості й доброзичливості. До слова, такого залу, модерного, по-сучасному обладнаного, годі й шукати десь поблизу.

У турнірі взяли участь 7 команд. Таке нестандартне число змусило його організаторів добряче помудрувати, щоб розробити максимально справедливу систему розіграшу і разом з тим не затягти чемпіонат до пізньої пори. І вихід був знайдений: на початковому етапі кожна з команд мала провести по 2 матчі (суперників обирав жереб), за результатами яких  визначалися чотири найкращі з них – півфіналісти, які у протистояннях між собою і з’ясовували, хто стане призером.

Слід також зазначити, що організатори подбали не тільки про учасників чемпіонату, але і про їхніх дітей. Професійні аніматори проводили з ними цікаві конкурси та ігри. Тож батьки мали змогу цілком поринути у спортивну стихію.

«Зміна №2» дозволяла своїм суперникам завдавати удари лише здалеку

«Зміна №2» дозволяла своїм суперникам завдавати удари лише здалеку

Після урочистого шикування та напутнього слова командам-учасницям від заступника керівника департаменту персоналу підприємства Віктора Загороднього («Хай переможе найсильніший!») перші дві команди вийшли на поле. І уже на четвертій хвилині було забито перший гол турніру. Його автором став Андрій Шармар із команди «Логістика» (загалом за турнір він забив вісім м’ячів). Однак суперник – команда «Якість» (департамент якості), – ніби підтверджуючи свою назву, якісно провела решту матчу і впевнено довела свою перевагу – 5:2.

Потім будуть звитяги інших команд-учасниць (перемоги 7:0 і 10:0) і особисті досягнення окремих гравців (36-річний Дмитро Савчук із команди «Адміни» заб’є всі п’ять переможних голів у матчі проти команди «Ливарний цех», і цього результату ніхто не повторить).

Вразив вчинок гравця команди «Конструктори» (конструкторський департамент підприємства). За рахунку 0:3 він пішов допомагати гравцю суперників, який отримав травму, а не скористався чисельною перевагою своєї команди, щоб відігратися. І ці команди так і грали – чотири на чотири, – допоки не з’явився на майданчику травмований. «Фейр-плей» у чистому вигляді! І думаю, що учасникам турніру надовго запам’ятається цей жест доброї волі «конструкторів».

А хіба забудуться дії невисокого, але меткого й технічного воротаря команди цеху монтажу «Зміна №2» Валерія Самутіна, який пропустив свій перший гол лише на останній хвилині третьої гри (а взагалі суперники зуміли його засмутити лише двічі за турнір)!

І ось після попереднього етапу та півфіналів настав час поєдинків безпосередньо за медалі. У матчі за бронзу зійшлися команди, які вже мірялися силами у першій грі чемпіонату: «Логістика» та «Якість». Цього разу  «Логістика» переконливо взяла реванш, а з ним і третє місце – 8:3.

Недовго тривала рівна боротьба і у фінальному поєдинку, де «Зміна №2» повністю переграла «Ливарний цех» – 7:1, довівши, що саме вона цього року найбільше гідна «золота» турніру.

Медалі та призи переможцям вручили представники оргкомітету чемпіонату Віктор Загородній, Катерина Талденко та Оксана Столяренко.

Під час церемонії нагородження Віктор Загородній повідомив, що команда-переможниця разом з кубком отримає ще один приз – поїздку в торгово-розважальний центр «Термінал», що у м. Бровари.

Окремі нагороди отримали і найкращі гравці чемпіонату за амплуа: воротар Олександр Циганок з команди «Ливарний цех», нападник Олексій Левченко («Логістика»), захисник Олександр Казаковцев (команда відділу підготовки виробництва).

Ніби підсумовуючи, Віктор Загородній сказав:

– Це вже вдруге ми проводимо такий турнір. Мета його – показати, що «Костал» живе не лише роботою. Підприємство дбає і про дозвілля працівників, адже саме в такій обстановці вони здружуються, краще пізнають один одного. Тож раді, що вболівати за своїх чоловіків і тат приїхали цілими сім’ями. Так і має бути, адже «Костал» – це теж сім’я. І сьогодні перемогли всі.

На «Косталі» не планують зупинятися на досягнутому. Надалі проводитимемо змагання не тільки з футболу, але і волейболу, баскетболу, настільного тенісу, силових видів спорту.

Завершився для учасників цей день барбекю, під час якого вони вже у неформальній обстановці ще і ще раз переживали найкращі моменти щойно завершеного чемпіонату.

Валерій Шкребтієнко

Фото Андрія Строганова

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.