Секретар Переяслав-Хмельницької міської ради нараховув собі надбавку в розмірі 150% від посадового окладу

Уповноважена особа Національного агентства з питань запобігання корупції склала та в установленому порядку направила до суду протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності секретаря Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області, йдеться на сайті агенства.

Протоколи складено за адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, секретар вказаної міської ради всупереч нормам законодавства умисно допустив суперечність між приватним інтересом та представницькими повноваженнями: чиновник публічно не повідомив колегіальний орган про наявність у нього реального конфлікту інтересів та свідомо голосував за прийняття рішення про встановлення собі надбавки. Цим рішенням секретар отримав надбавку в розмірі 50% від посадового окладу та щомісячне преміювання в розмірі 150 % від посадового окладу.

Таким чином, секретар Переяслав-Хмельницької міської ради порушив вимоги пункту 1 частини першої статті 28, частини першої статті 35 Закону України «Про запобігання корупції», частини першої статті 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (стаття 1727), неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що згідно з частиною третьою статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» у разі виявлення ознак адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, уповноважені особи Національного агентства складають протокол про таке правопорушення, який направляється до суду згідно з рішенням Національного агентства.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Секретар Переяслав-Хмельницької міської ради нараховув собі надбавку в розмірі 150% від посадового окладу”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    15.06.2017 на 14:00
    Головуючий суддя: Керекеза Я.І. № справи 373/964/17 Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області Особа, яка притягається до адмін. відповідальності: Бочарін Петро Петрович. Сут правопорушення: Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  2. oleg22x сказав:

    Таких “чесних” людей треба гнати з органів міської ради. Хто керує містом? Як воно може дивитися людям в очі. Це не одинокий корупційний випадок цієї особи. Дорвавшись до влади такі корупціонери не думають про людей, а тільки думають про свій карман та де можна щось собі викрутити шляхом лобіювання чиїхось інтересів.
    За які заслуги такі керівники отримують по 50 тис., а може і більше заробітної плати, тоді коли жителі міста перетворюються в жебраків. Потрібно мати хоч трохи совісті.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar