Пристрасті навколо ТЕЦ: активісти готуються ставити блокпости

223929 травня секретар Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) Петро Бочарін провів ІІ пленарне засідання 36 сесії. На ній був присутнім міський голова Тарас Костін, хоча участі у голосуванні не брав, оскільки перебуває у відпустці. Як і на І пленарному, на початку засідання в сесійній залі було багато мешканців мікрорайонів Карань, Шанхай та інших активістів міста, які знову прийшли з питання припинення будівництва ТЕЦ по вул. Героїв Дніпра, 38-а/1.

В попередньому номері “ВП” ми повідомляли, що рішення про припинення будівництва не лише ТЕЦ, а й будь-яких інших об’єктів за цією адресою було прийнято на 1 пленарному 25 травня. Цього разу звернення від протестувальників зачитала Олена Гичко. В ньому наголошувалося, що спорудження ТЕЦ може створити екологічну загрозу не лише місту, а й району. Вимагалося: по-перше, щоб на сесії було створено тимчасову депутатську комісію по вивченню та перевірці документів, що призвели до спорудження ТЕЦ; щоб для прозорості до неї були залучені громадськість та ЗМІ; щоб її роботу було проведено в триденний термін. По-друге, у зверненні йшлося про необхідність вже в найближчі дні скликання позачергової сесії із запрошенням керівника “Югенергопромтаранс” Володимира Куковальського; звіту комісії, міського голови, його першого заступника, секретаря ради про проведену особисту роботу по забороні будівництва ТЕЦ відповідно до прийнятих на сесіях рішень та звернень громадян; в разі незадовільної роботи – висловлення недовіри.

Також зазначила, що паралельно з цим зверненням активістами вивчаються можливості поставити блокпости, щоб заблокувати повністю всю господарську діяльність підприємства аж поки воно не припинить спорудження ТЕЦ.

– Обурення людей дуже велике. Якщо воно прийме не контрольований характер, не знаю, які наслідки можуть бути, – сказала Олена Гичко.

В ході обговорення було створено депутатську комісію, а позачергову сесію заплановано на 2 червня на 10 год. Сьогодні, 30 травня, в першій половині дня на підприємстві “Югенергопромтранс” відбулася зустріч його керівництва з членами депутатської комісії та представниками громадськості (загалом близько півтори десятка осіб).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Пристрасті навколо ТЕЦ: активісти готуються ставити блокпости”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Задача недопустити перехід великого обрурення людей в неконтрольований для місцевої влади характер внєдрьонними прихильниками Костіна виконана – пар спущено, лапшу про те, що потужна котельня будується для випікання коржиків і виготовлення сирів убивця козлів і баранів на вуші переяславцям благополучно розвісив у сесійній залі 02.06.2017р.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar