Що ви запланували на літо?

ОпитуванняЧи багато ви знаєте людей, які б не любили літо? Це особлива пора: для школярів – канікули, відпочинок біля водойм, забави до самого вечора, для молоді – час романтики та нічних посиденьок, для дорослих – період відпустки, приведення до ладу господарства та інших справ.

Що ж саме наші земляки збираються робити цього літа, дізнавалися журналісти «Вісника».

Любов Жабко, 67 років, с. Переяславське:

– Це ви мене випадково застали: я, хоч і на пенсії, ще працюю в Києві, а це взяла відгул, щоб посапать на городі. Із більш-менш значних проектів у мене на літо – розвалити старий сарай. Він уже зовсім не потрібний, то колись там тримали і корову, і поросят, і птицю всяку. У нас паїв немає, тримаємо зараз лише курей. Чоловік, правда, до моєї ідеї поки що неприхильно ставиться, але де він дінеться, тим більше, що ще й допоможуть зять із внуком-студентом. А на тому місці деревця посадимо, квіти посіємо – це я дуже люблю.

Тетяна Манойло, 44 роки, с. Циблі:

– Літо в нас буде дуже напружене, бо плануємо ремонт у своєму будинку. Він – старий, дістався у спадок від моєї бабусі, тому роботи багато. Збираємось перепланувати кімнати, поклеїти шпалери, пофарбувати. Та планів багато, проте не знаю, чи подужаємо фінансово. Ремонтуватимемо з чоловіком та дітьми. Хочу, щоб улітку в мене була відпустка, інакше ремонт може затягнутись. Хоча в приватному будинку ремонт не можна закінчити, його можна тільки призупинити.

Тетяна Шевченко, 28 років, місто:

– Плануємо завершити ремонт дачного будинку. Вікна замінили, і тепер на черзі дах. А ще мені потрібен новий мобільний телефон. Я працюю в київському супермаркеті. Розумію, що на всі потреби потрібні чималі кошти, тому виходжу в додаткові дні, колег підміняю. Також влітку планую відпочивати на Дніпрі.

Микола Петренко, 48 років, місто:

– Навіть боюсь озвучувати. У новорічну ніч запропонував дружині влітку поїхати на відпочинок кудись за кордон. Розглядалось кілька варіантів – від Туреччини до Чорногорії. Погодилась. Навесні плани змінились. Закордон відпадає, бо потрібні гроші на весілля доньки. Нещодавно донька із майбутнім зятем заявила, що замість весілля буде лише невеличка вечірка. Отож я і не знаю, чи тепер ми поїдемо з дружиною на відпочинок, чи донька із зятем у весільну подорож.

Наталія Дубина, 57 років, с. Помоклі:

– Будинок у нас новий, та вже потрібен і деякий ремонт – поклеїти шпалери, підфарбувати. Оце такі плани. Очікую онуків на літо. Старшому вже тринадцять, то це помічник – і якщо пасти, й інше. По-теперішньому пенсії до 60 років не даватимуть, доводиться тримати велике господарство. Роботи в ньому для всіх вистачає. Шкода лише, що ось у травні заморозком прихопило і виноград, і шовковицю, і інше, а зараз от для городу дуже потрібні дощі, а їх немає. Тож від літа очікуємо гарної погоди, щоб був врожай.

Вікторія Олійник, 27 років, місто:

– Майже весь червень займатимуся підготовкою дітей до випускних свят. Веду гурток танців у Студениках та Ковалині, зараз вивчаємо вальс. У принципі влітку робитиму те, що й завжди. Двічі-тричі на тиждень ходитиму в спортзал, щоб тримати себе у формі. Також, як і завше, робитиму дівчаткам манікюр. Часу для пляжу майже немає, тому засмагатиму в солярії. У липні святкуватимемо день народження подружки: поїдемо спочатку до Львова, а потім до Одеси. Згодом побуваю на весіллі мами та вітчима. Відправлю їх у медовий місяць, а сама – на город, вибирати картоплю. Ще мені дуже хочеться побачити літні Карпати. Спробую цього року досягти цієї мети.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar