Будівництву обєктів “Югенергопромтранс” присвятили спеціальну сесію

Сьогодні, 2 червня, Тарас Костін, міській голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів позачергову 37 сесію міськоїDSCN6677 ради. Розглядалося питання будівництва промислових обєктів по вул. Героїв Дніпра, 38-а/1 ТОВ “Югенергопромтранс”. Останнім часом воно набуло неабиякого резонансу в місті, двічі піднімалося на останніх сесійних засіданнях.

Проти цього будівництва в першу чергу гостро виступали мешканці мікрорайону Карань (було зібрано 382 підписи) та інші активісти. Мова йшла про заборону головним чином спорудження ТЕЦ за цією адресою. Згодом в ході обговорення на сесійних засіданнях за DSCN6682пропозицією деяких активістів було  прийнято рішення і про заборону тут будь-якого будівництва. Було створено тимчасову депутаську комісію. Згодом, коли вона разом з представниками протестувальників побувала на обєкті, Володимир Куковальський, керівник ТОВ, пояснив, що ніякої ТЕЦ не будується, а ведеться монтаж котла.

Сьгодні активістів теж було не мало, вистачало і депутатів для роботи сесії, проте зала не була переповненою. На відміну від попередніх засідань в ній ще було достатньо вільних місць. І без перерви засідання тривало більше чотирьох годин.

 DSCN6689Про хронологію різних рішень на багатьох сесіях, починаючи з 2015 року, розповів міський голова, про роботу депутатської комісії — депутат Жанна Федорук. За її словами, комісія опрацювала велчезну кількість матеріалів, два дні працювали  до другої ночі, залучили навіть аудіозаписи попередніх сесій. Також виступили і Володимир Куковальський та ряд активістів.

Звісно, у багатьох виступах і тепершній стан, і перспективи трактувалися по-різному. Висловлювалося немало підозр та звинувачень. Під кінець засідання перепалка настільки загострилася, що разом говорили вже всі. І деякі депутати почали залишати це засідання. Все ж за пропозицією депутатської комісії на голосування було поставлено питання про передачу висновків її роботи до правоохоронних органів. Цю пропозицію було підтримано у голосуванні “за основу”.

Більш детально про роботу цієї сесії — в наших наступних публікаціях.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Будівництву обєктів “Югенергопромтранс” присвятили спеціальну сесію”

 1. 369ch@mail.ru сказав:

  Розказував 02.06.2017р. на позачерговій сесії П-Хм міськради убивця козлів і баранів про те, що то будується не ТЕЦ, а пічка, щоб коржики жарить і сири варить,а от про те, що його підприємство подало позов до суду на скасування рішення міськради від 30.06.2016р. про заборону будівництва ТЕЦ і що уже прийшла есемеска про дату судового розгляку присутнім у сесійній залі він не похвалився – заскромнічав.
  І Костак, і Бочарін знають зараз за цей позов. От цікаво, чи скажуть про нього активістам? Не буду чекати, коли скажуть, адже перший їздить на нещодавнопридбаній інфініті, а другий на нещодавнопридбаній джелі, скажу я. Ось, получіть і розпишіться, як вірити у панську ласку і в улюлюкання, тримайте:

  Державний герб України
  Справа № 373/1007/17

  УХВАЛА

  01 червня 2017 року суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Керекеза Я.І., розглянувши адміністративний позов ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» до Переяслав-хмельницької міської ради Київської області про визнання незаконними та скасування рішень Переяслав-хмельницької міської ради від 28.04.2016 №01-11-УІІ та від 30.06.2016 №01-16-УІІ, –

  ВСТАНОВИВ:

  ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» в особі генерального директора ОСОБА_1 звернулося до суду з даним позовом та просить визнати протиправними та скасувати рішення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області від 28.04.2016 №01-11-УІІ «Про ненадання згоди на будівництво електростанції на біомасі в м.Переяслав-Хмельницькому по вул.Героїв Дніпра, 38-а/1 та рішення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області від 30.06.2016 №01-16-УІІ «Про заборону будівництва ТЕЦ».

  Позовна заява відповідає вимогам ст.106 КАС України.

  Керуючись ст.ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України,

  УХВАЛИВ:

  Відкрити провадження по даній цивільній справі.

  Викликати сторони у попереднє судове засідання на 13 год. 15 хв. 29 червня 2017 року.

  Відповідачу розяснити, що в разі заперечення проти позову, він зобовязаний до 29.06.2017 надати суду всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при вчиненні дій, з приводу яких подано позов.

  Справу слухати одноособово.

  Суддя ОСОБА_2

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar