В містечку на Київщині “Українські ковбаси” не зноситимуть

2 1106На останню чергову сесію Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) було винесено питання “Про демонтаж зблокованих тимчасових споруд, встановлених по вул. Б. Хмельницького, 102”. Мається на увазі новий магазин “Українські ковбаси” на автовокзалі. Раніше ми вже повідомляли, що під час спорудження цих ТС виникли певні неузгодженості. Так що  переяславці навіть зібрали достатню кількість голосів і підписали електронну петицію до влади з вимогою демонтажу павільйонів. Було прийнято відповідне рішення. Та павільйони їх власники не лише не поспішили ліквідувати, а, навпаки, добудували і відкрили в них магазин, який успішно працює.

Пояснити, чому так сталося, на сесійне засідання прийшов керівник майнового комплексу автовокзалу Володимир Кана. Зазначив, зокрема, що поки йшло будівництво, не могли виконати деякі приписи, але зараз все виправлено. Відбулося обговорення. А в ході голосування рішення про демонтаж ТС не було прийняте.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “В містечку на Київщині “Українські ковбаси” не зноситимуть”

  1. Nik сказав:

    Мабуть це все через те що владі байдуже до думки місцевого населення, Костін не одноразово говорив що він не мер, а менеджер обраний місцевим населенням! Особисто я вбачаю суцільну бездіяльність такого працівника.

  2. Andre сказав:

    ай молодці! І типу винних в цьому немає, ага.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar