Де ви купаєтеся влітку?

ОпитуванняДля переважної біль-шості людей велике благо літньої пори ще й у тому, що є можливість купатися в річці, ставку, позагоряти на березі. І зазвичай навіть у тих селах, які не мають особливо привабливої водойми, і молодь, і дорослі, любителі такого відпочинку, знаходять собі місце для купання. Літо настало! Тож наші журналісти питали у жителів міста й району про їхні пляжні уподобання.

Олександр Левченко, 42 роки, місто:

– Я проживаю неподалік третьої школи. В дитинстві любив купатись у Трубежі на «бродку». Та містина була гарна тим, що є місця зовсім мілкі, а є де поплавати та пострибати із обриву. Не знаю чому, але згодом «бродок» заріс всілякими водяними рослинами. То, мабуть, останні років десять із дітьми ходимо купатись на «Катеринку». Ця місцина – неподалік «бродка». Цього року іще не купались, бо вода холодна.

Тетяна Рижа, 30 років, с. Виповзки:

– Цього літа купальний сезон ще не відкрила. Мій чоловік працює рятувальником на базі відпочинку «Славутич», що розташована поблизу Дніпра. Туди знову буду їздити купатися із 6-річним синочком Назаром, коли Дмитро буде на зміні. Ще купатимемось в озері в сусідніх Пологах-Вергунах. А ось у ставку, що за нашим селом, вода  для купання не придатна. І про це ми дуже жалкуємо.

Руслан Саулко, 30 років, місто:

– У Переяславі місць, де можна поплавати, майже немає. Така проблема виникла 6-7 років тому, коли почалося сильне забруднення лісового озера, яке біля об’їзної дороги. Я і мої знайомі навіть хворіли після того, як у ньому скупалися. Нині воно у жахливому, я б сказав, катастрофічному стані. Тому в останні роки плаваю у нашому місті лише в Дніпрі, та й то звертаю увагу, чи не сильно зацвіла вода. Зокрема, облюбував місце поблизу рибінспекції. Звичайно ж, купаюся не тільки у місцевих водоймах. Щоліта намагаюся на тиждень вибратися до Туреччини.

Олена Сіцінська, 37 років, с. Пологи-Вергуни:

– У нашому селі є ставок. Але водойма неглибока, там купаються переважно діти. А дорослі більше їздять на Дніпро в місто. Якщо добиратися маршруткою, то це 40 гривень в обидва боки. Ми з чоловіком інколи відпочиваємо на Дніпрі. На море не їздимо, бо в нас велике хазяйство. Можемо дозволити собі відпочинок хіба що взимку. А наші діти вже самі їздять на море.

Петро Ткаченко, 43 роки, місто:

– Увесь час живу в Переяславі. Коли був молодшим, з хлопцями часто їздили на Дніпро або озеро. Зараз лише зрідка, коли особливо спекотно, ходжу купатися у Трубежі. Проте щоліта їздимо у відпустку до тещі, яка живе в селі Богуславського району. Там у них майже під городами Рось. От там і купатися, і просто відпочити на березі ходимо щодня. Дуже гарна річка, значно чистіша, ніж, наприклад, Дніпро.

Ольга Кубарь, 55 років, с. Ташань:

– Ніби й ставків у нас у селі немало, а купатися ніде – заростають, заболочуються. Сама вже не купаюся, але пам’ятаю ті часи, коли вони були чистішими. Непогано плаваю, родом з Добраничівки – там усі вміють плавати. До речі, моя 13-річна внучка саме в це село Яготинського району (до нього якихось 7 км) з компанією їздить велосипедом купатися, якщо спека. Але від наших ставків теж є толк. Наш город знаходиться біля лісу, виходить якраз до першого ставка. У нас є власний човен, то ми з чоловіком любимо там рибалити – ловимо на вудочки карасів.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar