Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня медичного працівника!

thumb.phpШановні друзі! Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня медичного працівника!

Робота в медицині є однією з найжертовніших. У цю професію люди йдуть за покликанням, відчуваючи потребу допомагати, рятувати, лікувати. Іноді у прямому сенсі слова – піднімати хворих на ноги. І дуже часто – зцілювати не лише тіла, але й людські душі.

Висловлюю вдячність усім працівникам медичної сфери за небайдужість та за високий професіоналізм. За здоров’я, яке ви повертаєте людям. За те, що часто заради цього ви не рахуєтесь зі своїми особистими інтересами.

Особливо необхідно відзначити медиків, які несуть службу в зоні АТО, рятуючи життя українським воїнам. Ми маємо десятки прикладів проведення надскладних операцій під ворожим вогнем, врятування з поля бою поранених і т.д. Також тисячі медиків роблять часом неможливе, повертаючи життя і здоров’я українським героям в госпіталях. Низький уклін вам за це!

На сьогодні Україна робить рішучі кроки в напрямку проведення медичної реформи. Впевнений, що від неї виграють і лікарі, і пацієнти, і суспільство в цілому, оскільки ми отримаємо медицину європейського зразка. Одним із ключових аспектів цієї реформи є високий рівень соціального захисту та гідна оплата праці медичного персоналу.

Шановні медики! Від усього серця бажаю вам і вашим родинам щастя та здоров’я! Нехай у ваших домівках завжди панують любов, мир та добробут! Зі святом!

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar