У неділю в Переяславі майже годину йшов дощ

imagesВже тривалий період не лише на Переяславщині (Київська область), а й в багатьох інших регіонах України утримується посушлива погода. Тож дуже багато людей поглядають на небо і очікують дощу. Минулої неділі у Переяславі-Хмельницькому всупереч повідомленням прогнозів вранці пішов рясний дощ. Тривав з о пів на сьому до о пів на восьму годину. Калюжі в деяких місцях стоять ще й зараз, у понеділок.

Як повідомила сьогодні з ранку гідротехнік переяславської дільниці Трубіжського управління водного господарства Ольга Мисник (55 років), за годину в місті випало 8,3 мм опадів. Показник не поганий, але у розрахунку на місяць цього дуже мало. Адже червнева норма 76 мм, а станом на 19 червня дощу було лише 9 мм. Мало дощів було і в попередньому травні: при нормі 44 мм, випало лише 25 мм.

Недільний дощ йшов не рівномірно і в основному лише у Переяславі. В багатьох селах району в цей час бачили лише хмари. Як нам повідомили, в Чирському, Дем’янцях, Єрковцях, Студениках дощу не було. Над Стовп’ягами хмари були аж чорні, але лише покапало.

В наслідок посушливої погоди значно понизилися і грунтові води в заплавах річок. На Трубежі вони в середньому на рівні 1 м від поверхні, на Карані (в районі с. Стовп’яги) – 1,35-1,4 м, на Броварці (в районі с. Помоклі, Виповзки) – 1,6 м.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar