Столичні гімназисти проходили практику в музеях Переяслава-Хмельницького

6e3a6257ed38cb78d55add1981687277З 4 по 13 червня в НІЕЗ “Переяслав” (Переяслав-Хмельницький Київська область) проходила історико-краєзнавча практика учнів 8–10-х класів гімназії № 153 ім. О.С. Пушкіна м. Києва

Про це повідомляє інформаційний портал“Моя Київщина” з посиланням на“niez.com.ua”.

Дана практика здійснювалась у дві зміни згідно із договором про співробітництво, підписаним між Національним заповідником “Переяслав” та гімназією.

У програму практики входило не тільки ознайомлення із численними музеями та пам’ятками НІЕЗ «Переяслав», але й практичні заняття та безпосередня участь у різноманітних заходах, що відбувались у заповіднику в цей період.

Учні гімназії взяли участь у презентації лекції-показу «З музейної скрині», яка відбулася 5 червня в Музеї народних обрядів. Також вони були активними учасниками майстер-класів, уроків вишивання від майстринь Т. Срібної та Т. Зез.

У межах реалізації програми історико-краєзнавчої практики учні також відвідали Музей космосу, де ознайомились із важливими аспектами історії розвитку вітчизняної космонавтики.

У ході заняття було наочно продемонстровано як здійснювати пошук архітектурних об’єктів на електронній мапі за вже відомими координатами, а також, яким чином отримувати готові координати об’єктів за вказаними адресами.

Підбиваючи перші підсумки проведення історико-краєзнавчої практики, слід відзначити, що учні гімназії отримали не тільки певний об’єм нових теоретичних знань, а й низку навичок практичної роботи: ткацтва, килимарства, вишивки, чистописання пером та каламом, читання стародруків, виготовлення ляльок-мотанок.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar