На місці викрадених квітів вже ростуть помідори і огірки

Сергій Івахно: "Квіти вкрали, так ми посадили овочі"

Сергій Івахно: “Квіти вкрали, так ми посадили овочі”

Вже втретє вкрали квіти із клумби біля магазину “Садівник”, що у Переяславі-Хмельницькому на вул. Набережній. Щоправда, останню крадіжку (вона сталася у ніч на 29 травня ц.р.) зафіксували камери спостереження, розміщені на фасаді цього торговельного закладу. На відео добре видно, як молода жінка, підсвічуючи мобільним телефоном, садовою лопаткою викопує газанії, петунії, бегонії, мімоліус, вербени ампельні та іриси і складає їх у великі пакети. Таких пакетів вона винесла із місця злочину аж чотири.

– Просто варварство якесь… Крадійка викопала усі квіти, які вирощуються із насіння, і, які буяли б тут ціле літо та милували око не лише наших покупців, а й просто перехожих, – бідкається власник крамниці Сергій Івахно, 33 роки. – Коли вранці прийшли на роботу і побачили «лисий» квітник, то дуже засмутилися. Адже перед цим ми висадили квіти із горщиків, які викохали у власних теплицях.  

Відео із сюжетом злочину Івахни показують своїм покупцям. Дехто з них ту молодицю впізнав і назвав її ім’я та місце проживання.

–  Та й ми її бачили, – говорить дружина Сергія Аліна Івахно, 32 роки. – Крадійка прийшла до магазину наступного дня і, не підозрюючи, що її знову знімає камера відеоспостереження, пильно розглядала клумбу. Мабуть, переживала, чи, бува, не залишила якусь рослинку. Спершу ми хотіли її затримати, а потім вирішили, що цим мають займатися відповідні служби. Щоправда, заяву до поліції ще не носили. Чекаємо, коли крадійка прийде до нас зі своїми вибаченнями. Її прізвища не називаємо, бо все-таки не хочеться соромити її на все місто. Якщо ж вона не зявиться до нас, то тоді поліція в неї спитає, чому вона обкрадає красу свого рідного міста, а ми вистачимо це відео  в інтернеті.  

Ми завжди хотіли, щоб біля “Садівника” було красиво та чепурненько. Адже як це – торгувати живими квітами і не прикрашати ними територію біля магазина?

На місці крадених квітів Івахни вже посадили помідори і посіяли огірки.

– Тепер будемо спостерігати, хто захоче поласувати дармовими овочами, – сміючись, сказав наостанок Сергій Івахно.

Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar