Навіщо мені чужа слава?

Перша сторінка, п'ятниця, 23 червня

Перша сторінка, п’ятниця, 23 червня

Якогось дня моя давня знайома, яка, так випадково склалось, віднедавна орендує для своєї фірмочки приміщення у будівлі, де знаходиться й наша редакція, заклопотано мені повідомила:

— Здається мені, що на газоні перед нашою будівлею, окрім травички, росте ще й амброзія!..

Я придивився, і справді — на газоні, який з’явився тут після укладання тротуару різнокольоровою бруківкою, гордо тяглися вверх якісь підозрілі рослини, зовні схожі на маленькі хвойні деревця.

Я заспокоїв Наташу: для алергіків амброзія стає небезпечною лише, коли зацвіте, тож у нас ще є час розібратися, чи й справді це вона. Та все ж доручив колезі з’ясувати уже зараз, чи не росте небезпека у нас прямо під вікнами.

А повертаючись з обіду, на газоні «хвойників» уже не побачив — ніби й не було! Наташа вийшла зі свого офісу і, сміючись, подякувала:

— Ото що значить правильному чоловіку сказать — уже через дві години жінки якісь приїхали і повиривали їх всі до єдиної.

Я промовчав, а потім навів довідки: виявилось, з амброзією розправилися працівниці комунального господарства. От їм і подякуємо. А мені навіщо чужа слава?

Валерій Шкребтієнко

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.