Троє п’яних чоловіків зазнали різаних ран

За останні три дні на службу екстреної допомоги надійшло 77 екстрених і 5 безпідставних викликів, повідомляє заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької станції ЕМД Володимир Чирка. До жителів міста медики виїжджали 52 рази, у села району – 29.
У середу, 28 червня, близько 11.00 бригаду екстреної допомоги викликали до 33-річного жителя Хоцьок, якого штирхонув ножем його ж знайомий під час розпивання оковитої. Цього захмелілого пацієнта доставили до реанімаційного відділення з ножовим проникаючим пораненням грудної клітки та відкритим пневмотораксом.
Цього ж дня о 18.00 медики їздили на виклик до нетверезого 65-річного переяславця, на якого напав з ножем п’яний знайомий йому чоловік. Захищаючись від нападника, він зазнав різаних ран пальців обох рук.
Також цього дня о 22.26 бригада екстреної допомоги доставила до реанімаційного відділення 30-річного киянина, який, будучи в гостях у стані алкогольного сп’яніння, не розминувся із дверми зі склом та зазнав глибокої різаної рани передпліччя.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar