Ще одна аптека у Переяславі-Хмельницькому долучилася до програми “Доступні ліки”

indexЯк повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Царенок, у Переяславі-Хмельницькому (Київщина) з’явилася ще одна аптека, яка долучилася до урядової програми “Доступні ліки”. Нагадаємо, ця програма стартувала в нашій країні із першого квітня цього року. Отже, віднедавна відпускаються ліки безкоштовно або з незначною доплатою ще й в аптеці ФОП “Власенко”, що на вул. Сковороди, 68/38 (навпроти районного будинку культури). До цього жителі Переяславщини, хворі на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу, отримували ліки за спеціальним рецептом лише в аптеці “Оптика”, яка розташована на вул. Богдана Хмельницького, 137 (в ТЦ “Софія”). А ось в аптеці №1, що на вул. Богдана Хмельницького, 76/3 (навпроти дитячого садочка №7 “Берізка”), з якою також укладена відповідна угода, необхідні медикаменти поки що не відпускаються.

Загалом уряд передбачив у держбюджеті на цей проект 500 млн гривень. З них 711 тис. 700 грн виділено на Переяславщину. На сьогодні держава компенсувала аптекам нашого міста вартість ліків на суму 114 тис. 719 грн.

Як зазначають у МОЗ, пріоритетність надали лікуванню вищезгаданих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні. Обмежень у коштах немає стосовно жодного пацієнта. Так само немає обмежень щодо статусу хворого – чи це студент, чи це працюючий, чи пенсіонер. Проект поширюється на всіх без винятку громадян України.

Інф. “ВП”

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar