Оголошено конкурс із перевезення пасажирів

    Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради повторно оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування: №5 «Автостанція – ТТС – школа №4» (6 оборотних рейсів), який відбудеться 14 серпня 2017 року в залі засідань міської ради о 10:00.

Запрошуємо юридичних і фізичних осіб – власників автобусів і мікроавтобусів, які спроможні забезпечити належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, взяти участь у конкурсі. Для цього необхідно до 28 липня 2017 року подати до конкурсного комітету такі документи:

– заяву встановленого зразка на участь у конкурсі;

– нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;

– копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів до використання на маршруті;

– перелік транспортних засобів, які пропонуються для використання на автобусному маршруті;

– перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

– копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма  №1 ДФ) за останні повні два квартали;

– конкурсні пропозиції щодо визначення транспортних засобів, вартості транспортних послуг та ін. документи згідно з діючим законодавством.

Запропонований маршрут працюватиме у режимі регулярних пасажирських перевезень з інтервалом 1-2 рази на годину у робочі дні.

Додаткові умови конкурсу зазначені в рішенні виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження умов конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» від 28.04.2017 р. №154-07.

Зі зразками документів та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконкому міської ради.

Документи подаються з приміткою «Конкурсний комітет» за адресою:  вул. Б. Хмельницького, 27/25 (відділ економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконкому міської ради). Тел. для довідок: 5-38-04.

Конкурсний комітет

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar