Після партнерських пологів ще більше почав цінувати дружину

Перша сторінка, п'ятниця, 28 липня

Перша сторінка, п’ятниця, 28 липня

Мій знайомий пережив досвід партнерських пологів. Зважився на це лише за третьою дитиною. Каже, що пам’ятає кожну хвилину з тих восьми годин, поки дружина народжувала. Зізнається, настільки це хвилююче.

– Останні дні перед пологами майже не спав. Ввижалося, що пропустив народження сина. А однієї ночі приснилося, що я сам народив, – сміється. – У пологовому будинку лікар мені розповів про деяких татусів, від яких йому довелося натерпітися. Один знепритомнів під час пологів. На іншого жінка постійно кричала, мабуть, від цього їй ставало легше. Я весь час стояв біля дружини, гладив і масажував їй голову. Пізніше вона сказала, що це їй дуже допомагало.

Емоції від народження сина чоловік описує так: «Це ніби літак мав розбитися, і тут вам сказали, що небезпека минула». Радить усім чоловікам пережити ці незабутні відчуття, коли береш до рук щойно народженого малюка.

Після партнерських пологів знайомий помітив переміни в собі.

– Мені зовсім не хочеться сваритися з дружиною. Я почав її більше цінувати, частіше казати, що вона дуже хороша мама. Дружина від цих слів починає плакати і запитує: «Чому ти раніше такого не казав?» А я усвідомив це тільки тоді, коли побачив, як вона народжувала.

Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.