У якого продавця ви любите скуповуватися?

ОпитуванняНа відміну від періоду радянського товарного дефіциту і обмеженості мережі торгових закладів зараз таких проблем українці не відчувають. Купуй, що хочеш і  де хочеш. Чи є у наших земляків улюблені магазини і улюблені продавці, кого з них цієї неділі привітають вони з Днем працівників торгівлі, спробували з’ясувати журналісти «Вісника».

Олена Матієнко, 47 років, місто:

– Мені подобається Світлана Бейка, яка на базарі «Даринок» вже майже 20 років продає побутову хімію та засоби особистої гігієни. Її торговельний контейнер знаходиться на Шкільній навпроти АЗС «КЛО». Ця привітна білявка завжди обслуговує своїх покупців із усмішкою на обличчі і щиро радить якісний товар. Здається, вона ніколи не має поганого настрою. Та й ціни на товар тут нижчі, аніж в спеціалізованих магазинах. Побільше б таких гарних продавців нашому місту. Адже іноді заходиш до магазину, бачиш невдоволене обличчя продавчині і відразу відпадає охота щось купувати, тим паче, коли не визначився із товаром і потрібна консультація.

Нателла Ковтун, 35 років, с. Пристроми:

– Скуповуюся в магазині «Тарасова лавка». Хоча є інша крамниця поближче до нас, але вона мені не до душі. У «Тарасовій лавці» продають йогурти, молоко. Це важливо, бо в мене двоє дітей. Купую тут також масло, пельмені, ковбасу. Діти дуже люблять морозиво на вагу і лимонад на розлив з цього магазину. Продукти тут завжди свіжі. Я ніколи не чула від продавців: «Цього не бери, воно залежане», як це буває в інших магазинах. Продавці приємні, порядні, але я не знаю, як їх звати. Єдиний недолік: у селі немає магазинів, де можна розрахуватися карткою. Але хазяйка «Тарасової лавки» мені пообіцяла, що незабаром встановить термінал.

Володимир Гриценко, 38 років, місто:

– У мене є улюблений магазин, у який я заходжу незалежно від того, які продавці там працюють. Будь-яка їх зміна там обслужить  якісно та чемно. Дівчата уважно вислухають, навіть порекомендують, який товар краще купити. Це новий магазин “Укрпромпостачу” у колишньому адмінприміщенні АТП. До речі, там готують дуже смачну каву. Тож якщо ви туди зайдете – скуштуйте, не пожалкуєте. 

Анастасія Клименко, 17 років,  с. Студеники:

– У нашому сільському барі «P.I.V.B.A.R.» працює тьотя Валя Лісогор. Вона живе через город від мене, але не через це я її вважаю найкращим продавцем. Просто вона завжди дуже щира, люб’язна, добра до відвідувачів. Називає нас «котиками» і «зайчиками». До цього закладу приємно прийти не лише відпочити з друзями, а й погомоніти з тьотею Валею. Здається, вона може знайти спільну мову будь з ким.

Олексій Пальчиков, 76 років, с. Хоцьки:

– У селі живу уже 28 років. Знаю, що магазинів у селі п’ять. До них уже не ходжу, бо важко. Але ж у мене є машинка, то по покупки їжджу на ній. Найчастіше – в магазин, де працює продавщиця Люба. Вона така уважна, така ввічлива до покупців, що сказав би, це взірець працівника торгівлі. А ще буваю в іншому магазині, де працює Надя, вона дружина нашого дантиста, теж гарненька. Кажете, в неділю – День торгівлі? Натяк зрозумів.

Володимир Довгий, 56 років, місто:

– Дуже люблю ходити в кондитерський магазин на «Даринку», власниками якого є Андрій та Ніна Палатні. Там не лише величезний вибір цукерок та печива, а ще й найбільший вибір у місті приправ фірми «ЕКО». Я прямо насолоджуюся, коли товар відпускає Ніна: перепитає, скільки зважити і завжди, підкреслюю, завжди оголосить уголос, скільки відважила і якої ціни товар. Такого немає в жодному іншому магазині. Коли заходжу туди, відчуваю відразу: тут працюють люди, які дуже люблять свою справу і поважають всіх своїх клієнтів.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.