Поїду до Харкова. Перевірю, чи справді хоробрий

Перша сторінка, вівторок, 1 серпня

Перша сторінка, вівторок, 1 серпня

Моя сестра минулі вихідні провела у Харкові, в парку розваг. Різноманітних атракціонів там вистачало: від величезного оглядового колеса до американських гірок. І хоча вона боїться висоти, особливого страху на них не відчувала. А ось коли побувала у кімнаті страху, то отримала емоцій, мабуть, не на кілька днів, а на цілий рік. Горлала, як зізналася, на все місто.

– Там і підлога під нами провалювалася, і зомбі за руки хапали… А якийсь страшний чоловік просто сказав: «Ви звідси живими не вийдете», – пристрасно розповідала Таня. – Але найстрашніше стало, коли ми, щоб пройти до наступної кімнати, мали пролізти через довгу вузьку нору. Тоді стало дуже лячно, що застряну і залишуся у ній назавжди. Можливо, від паніки припинила б повзти далі, якби не супроводжуючий, який заспокоїв і сказав, що шлях майже подолано.

Мене ці розповіді добряче розсмішили: ну що може трапитися на розважальному атракціоні? А от наша спільна подруга, послухавши це, навіть заснути потім боялася без нічної лампи.

Наступна моя поїздка містами України запланована до Харкова. Обов’язково зайду до кімнати страху. Перевірю, чи справді я такий хоробрий, як себе вважаю.

Віталій Усик

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.