“Хочеться, щоб представники влади розповідали про конкретно зроблене, а не просто чути від них обіцянки”

батько1Іван Кононенко, 67 років, пенсіонер, с. Вовчків:

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Я пам’ятаю  районку, коли це ще була «Зоря комунізму», потім читав «Комуністичну працю», тепер ось –  «Вісник». Газету завжди передплачували: і в часи, коли листоноша приносив до нашої оселі цілу купу різної преси, залишилась районка тепер і серед вже небагатьох, через дорожнечу,  передплачуваних видань.

  1. Які з останніх публікацій запам’яталися вам найбільше?

– Дуже люблю читать про людей з цікавою долею. Подобаються матеріали-розвідки про історію міста із давніми світлинами, про історію сіл району, зокрема сподобалась публікація про Козлів. А ще завжди читаю про придніпровські села, затоплені після побудови в 60-х роках Канівської ГЕС. Цікаво, як склалися долі у переселенців. Я сам, будучи студентом ПТУ, брав участь у 1967 році у зведенні станції – возили дуби на будівництво.   А ще не пропускаю публікації, присвячені медичній реформі і нашій ЦРЛ.

  1. Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Хотілось би побільше матеріалів, де представники влади розповідали б про конкретно зроблене ними, а не просто чути від них обіцянки та «викриття» опонентів.

  1. Що вас особисто хвилює останнім часом?

– Досадно, що, пропрацювавши 42 роки, об’їхавши у відрядженнях добру частину колишнього Радянського Союзу, маю пенсію, половини  якої  не вистачає на всі необхідні щомісяця ліки. Якби хоча б один депутат спробував на неї протягти хоч місяць!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.