До Дня міста у центральному парку буде нова громадська вбиральня

1 серпня Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область), провів ІІ2463 пленарне засідання чергової 39 сесії міської ради. На початку його учасники розглядали земельні питання. Зокрема, було затверджено проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки площею 6 соток в центральному парку ім. Сковороди для спорудження  громадської вбиральні. Перший заступник міського голови Григорій Карнаух пояснив, що новий туалет планується зробити до Дня міста, що традиційно відзначатиметься у вересні.

Нова вбиральня розміщуватиметься неподалік старої. Після її спорудження, стару демонтують. Проект нового об’єкту вже зроблено. Для його будівництва отримано дозвіл комісії збереження культурної спадщини, зібрано інші необхідні документи. Вартість проекту 750 тис. грн. Зараз його направлено на експертизу до відповідних державних органів, в ході якої суму витрат на будівництво ще можуть скоригувати. Відповідно до проекту туалет загальною площею 36,3 квадратних метри буде побудовано з газоблоків, покрівлю матиме з металочерепиці. Крім відділень для чоловіків та жінок, в ньому будуть передбачені умови для інвалідів.

Хоч рішення було прийнято, в ході обговорення депутат Василь Гайдак зазначив, що ряд міських підприємців висловлювали побажання побудувати платний громадський туалет за власні кошти. А його колега Олександр Михняк нагадав, що раніше підприємцям було надано в оренду багато міських автобусних зупинок, на яких вони побудували магазини. Подав пропозицію, що біля тих зупинок, де проходить центральна каналізація, підприємці могли б побудувати і невеликі платні туалети. Це б лише збільшило зручності для жителів та гостей міста. За словами міського голови, таку пропозицію буде враховано у подальшому.

У блоці земельних питань не було підтримано: клопотання ГСЦУ про скасування рішення міськради, прийняте ще у 2005 році, на право постійного користування землею, на якому розміщується це підприємство; клопотання ТОВ “Генеруюча компанія “Укрспецтепло”, що діє на території ЦРЛ, на розроблення технічної документації із землеустрою. Також депутати не проголосували і за надання земельної ділянки для житлового будівництва одному з керівників військової частини у Дівичках, як учасникові бойових дій. Відбулися обговорення та дискусії, щодо інших питань.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “До Дня міста у центральному парку буде нова громадська вбиральня”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Костошобло не тільки гроші казнокрадить, воно ще збиткуєтиься над нашою історією, адже єкстерєр (зовнішній вигляд) туалету буде подібний до екстерєру колегіюму – історичної цінності.
    А на цій сесії депутати виділили безоплатно Лихошві Станіслву Івановичу 10 соток на вул. Лозовій, 10 для зубудови без черги, в якій стоїть роками 2,5 тис. переяславців??? Адже на Лихошву С.І. Костак-юздак переписав і ТОВ “Кобзар” і ТОВ “Нептун-КТВ” і рибстан на Дніпрі – ТОВ “Тиха гавань ЛСІ”.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar