Одесити безкоштовно провели роботи по впорядкуванню міського стадіону

Першу вежу мусили розпиляти

Першу вежу мусили розпиляти

Сьогодні, третього серпня на міському стадіоні ім. Валерія Лобановського розпочались роботи по демонтажу аварійних освітлювальних веж. Директор комунального закладу спортивно-оздоровчого комплексу Володимир Михайловський, 53 роки, розповів:
– Ці вежі встановлені 32 роки тому. Останніми часом ми помітили, що закріплювальні болти, які тримають вежі у вертикальному стані, стали розхитуватись у бетонному фундаменті. Доки не трапилось лиха вежі потрібно демонтувати. Виконком міської ради дав добро на виконання цих робіт.
Роботи виконує одеська корпорація “Союз”. Заступник

Площадку демонтовано

Площадку демонтовано

начальника з будівельно-монтажних робіт Микола Думич розповів, що роботи вони виконують безкоштовно:
– Ми проводимо монтажні роботи на будівництві ТЕЦ і коли міський голова Тарас Костін звернувся до нас із проханням допомогти місту то керівництво пішло на зустріч. Я думаю, що за день ми ці три вежі демонтуємо і акуратно складемо на території стадіону. Одну із веж ми вимушено розпиляли через те, що кран не може ближче до неї під’їхати, і не достатньо вильоту стріли, аби зняти її з постаменту.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Одесити безкоштовно провели роботи по впорядкуванню міського стадіону”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Таки демонтували, і стало легше? А Ви, ті, хто давав дозвіл на демонаж, не могли дати дозвіл та виділити кошти на укріплення болтів і бетонного фундаменту цих вишок??? Для Вас ці вишки дешевше знищити так само як і трибуни хокейної коробки. Чим Ви відрізняєтесь від сепарастів із ОРДЛО: знищеня і казнокрадство на непотрібних реконсрукціях?

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar