У центральному парку з’явиться нова громадська вбиральня

Проводиться закладання арматури під майбутній фундамент

Проводиться закладання арматури під майбутній фундамент

І ось нарешті сталося. Будівництво нового туалету в центральному парку міста, про потребу в якому вже протягом багатьох років не говорив хіба що лінивий, розпочалося. Нова вбиральня розміщуватиметься неподалік старої. Після її спорудження стару демонтують. Для будівництва вже отримано дозвіл комісії зі збереження культурної спадщини, зібрано інші необхідні документи. Попередня вартість проекту – 750 тис. грн. Зараз його направлено на експертизу до відповідних державних органів, в ході якої суму на будівництво можуть скоригувати. Відповідно до проекту, туалет загальною площею 36,3 квадратних метра буде побудовано з газоблоків, покрівлю матиме з металочерепиці. До нього буде підведено воду, туалет під’єднають до каналізаційної мережі. Крім відділень для чоловіків та жінок в ньому будуть передбачені місця для інвалідів.

Роботи виконує переяславська будівельна організація – ТОВ «Агрошляхбуд+» (керівник – Вадим Рубан).

Інф. «ВП»

Фото Володимира Набока

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “У центральному парку з’явиться нова громадська вбиральня”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    За кого Костак і його піроговське шобло тримає переяславців??? 750 тис. грн. за туалет із газоблоків розділити на загальну площу цього туалету 37 кв м, то буде 20 270 тис.грн. за 1 квадратний метр!!! Піроговське шобло, а чи ти знаєш, що в Україні йде війна??? Напевне у цю суму і вишивану доріжку у туалет врахували – як надсмішка над українцями. Ви що, сволочі, робите???
    Піроговські у своїй рашкапартіархальній церквушці цей гріх казнокрадства не замолять.
    ТОВ “Агрошляхбуд+” було створено 19.04.2017р. засновником і єдиним власником Рубаном Вадимом Сергійовичем.
    На фото видно стару ще радянську тачку і рабочих, які вручну виконують нескладні земельні роботи – у коштрисі юздуни напишуть котки різної тонажності, трактори різних марок, ескаватори,бульдозери та ін. техніку різної потужності.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar