Товари для дітей купуватиму лише в одному магазині

Перша сторінка, п'ятниця, 11 серпня

Перша сторінка, п’ятниця, 11 серпня

Віднедавна я почала активно ходити магазинами дитячих товарів. Надувне кільце для купання немовляти вибирала прискіпливо: щоб було сертифіковане, з якісної гуми, без різкого запаху, правильної анатомічної форми, ну, і бажано блакитненьке(!). Вирішила, що його купувати необхідно тільки в аптеці – так буде надійно.

Обійшла майже всі, і виявилося, що товар скрізь однаковий – китайський, окремих сертифікатів на нього немає (окрім напису на упаковці), а різниться тільки ціною – до 10 гривень. Купила і через три дні кільце почало спускати. Замінити його в аптеці відмовилися.

За порадою знайомих пішла за цією покупкою вже в магазин «Фламінго». І знову невдача – кільце спустило в перший же день. Вирішила повернути і… яке приємне здивування! Продавчині без зайвих суперечок забрали свій товар, запропонували обмін чи повернення грошей.

Зрештою хороше кільце я знайшла, проте за іншими товарами для внука охоче ходитиму саме в цей магазин: і обслуговування ввічливе, і вибір величезний, а, головне, розраховую там на певну гарантію своїх інтересів як покупця.

Валентина БАТРАК

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar