Громадські слухання з питань охорони громадського порядку проведені в двох селах

Олексій Бондаренко, дільничний офіцер поліції, прозвітувався перед учасниками слухань

Олексій Бондаренко, дільничний офіцер поліції, прозвітувався перед учасниками слухань

8 серпня в селах Ташань та Горбані відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

У слуханнях взяли участь в.о. керівника апарату районної державної адміністрації Світлана Новородовська, сільські голови Ташані та Горбанів Віктор Кужільний і Василь Вовчанівський, депутати сільських рад, небайдужі жителі сіл.

В обох населених пунктах слухання розпочалися зі звіту дільничного офіцера поліції Олексія Бондаренка, який окрім згаданих сіл, обслуговує ще 12 населених пунктів Переяславщини.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександр Гопанчук роздав присутнім анонімні анкети, щоб жителі мали можливість оцінити роботу дільничного офіцера поліції у своєму населеному пункті.

Обговоривши усі проблеми, що стосуються правопорядку, присутні дійшли висновку, що потрібно зменшувати навантаження на дільничних, утворити посади помічників дільничного у кожному населеному пункті району та розробити графік прийому громадян дільничним офіцером.

Керівники структурних підроз-ділів РДА, які взяли участь в громадських слуханнях, уважно вислухали запитання жителів цих населених пунктів, які стосувались не лише роботи дільничного офіцера поліції, та пообіцяли в найкоротші терміни віднайти шляхи їх вирішення.

Насамкінець Світлана Новородовська запропонувала жителям сіл Ташань та Горбані долучитися до акції «Прапор миру», написавши побажання воїнам, які захищають кордони на сході України.

Інф. прес-служби РДА

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar