“Новий опалювальний сезон маємо розпочати без проблем і вчасно”

Виступає начальник Переяслав-Хмельницької філії газового господарства Андій Недяк

Виступає начальник Переяслав-Хмельницької філії газового господарства Андій Недяк

10 серпня в залі засідань районної ради під головування очільника РДА Андрія Пряхіна відбувся круглий стіл з питання підготовки до опалювального сезону. Ініціатором зібрання виступила регіональна газова компанія “ПАТ Київоблгаз”. Начальник Переяслав-Хмельницької філії цієї компанії Андрій Недяк у вступному слові, зокрема, зазначив:
– Ми вийшли із ініціативою до керівництва міста та району, аби обговорити підготовку до опалювального сезону 2017/2018 років. Ми в період, що залишився до його початку, спільно і плідно попрацювати, аби усунути всі недоліки, аби вчасно й без проблем розпочати опалювальний сезон.
Він також розповів, які роботи проводяться працівниками газового господарства для безперебійної подачі “голубого палива” споживачам, та скільки точок знаходиться на обслуговуванні працівників філії:
– У Переяслав-Хмельницькій дільниці є сім власних ГРС від яких поставляється газ в населені пункти, і три ГРС в яких ми додатково отримуємо газ для чотирьох сіл Вовчкова, Мазінок, Єрківець та Пристрім. На нашому обслуговуванні знаходиться 44 ГРП (газоропридільчі пункти), 177 ШРП шафні регуляторні пункти), 1671 будинковий регулятор тиску, 155 станцій катодного захисту.
Керівник зазначив, що за минулий опалювальний рік великої заборгованості перед газовим господарством ні у місті, ні у районі немає. Найбільша заборгованість районного відділу освіти становить 26 тисяч гривень. Цього року навіть міська тепломережа вперше повністю розрахувалась за спожитий газ. Заступник начальника з обліку газу Юрій Ляшко закликав дотримуватися лімітної дисципліни постачання газу:
– Всі організації, чи то бюджетні, чи промислові, мають до початку опалювального сезону отримати ліміти на використання газу. Якщо на їх іще не отримали, то підприємство не повинно починати відбір газу, оскільки їхнього газу в трубі немає. Безлімітний вибір газу – відбір того, який надається населенню. У такому разі тиск у трубі може понизитись до мінімуму, а це призведе до зупинки газопостачання всього міста чи району.
Він також попередив, що в разі безлімітного відбору газу такому підприємству буде виставлена ціна втричі вища тарифу Нафтогазу України.

Свої застереження виказав начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Олексій Гич

Свої застереження виказав начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Олексій Гич

Чимало зауважень працівники газового господарства висловили центру медико-санітарної первинної медицини, якому підпорядковуються фельдшерсько-акушерські пункти району. Саме до ФАПів є чимало претензій. Зокрема, впродовж кількох років поспіль до газового господарства надходять від них гарантійні листи про усунення недоліків, а самих недоліків там не усувають.
Під час засідання круглого столу начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Олексій Гич поцікавився, чи не виникнуть проблеми у районній лікарні в разі її переходу взимку на газове опалення. Газівники запевнили, що ніяких труднощів щодо цього не буде. Газовий лічильник уже відправлений на повірку. До початку опалювального сезону його планують встановити, також не буде великих проблем із виділенням лімітів для опалення лікарні.
У своїх виступах керівники структурних підрозділів Переяслв-Хмельницької філії газового господарства зауважували і про потребу укладання договорів про обслуговування об’єктів, які не використовуються, але до них підведений газ. Закликали до правильної експлуатації газового обладнання, бо саме від цього залежить безпека людей. А також просили надсилати акти про готовність до опалювального сезону до його початку.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar