Дорогі українці! Щиро вітаю Вас із нагоди 26-ї річниці Незалежності України!

14021677_1082449578513304_2640586286771381864_nДля кожного з нас, незалежно від політичних та світоглядних уподобань, цей день став початком нового етапу в житті, відмовою від стереотипів і табу, прагненням оновлення і руху до нових орієнтирів, нових звершень.

Ми живемо в епоху народження нової країни. Революція гідності, анексія Криму, війна на сході України змінили державу і кожного з нас. Нам, українцям, сьогодні, як ніколи, потрібні єднання, згуртованість для відстоювання і розбудови сильної, вільної, суверенної України. Наші дні – це час становлення нової Незалежності України, заради якої героїчно гинуть люди.

Ми проходимо час перших реальних перемог в євроінтеграції і народженні сильного громадянського суспільства.

Сьогодні для органів державної влади пріоритетами є ефективне впровадження рефом, економічний розвиток та добробут громадян. Головне завдання в тому, щоб зробити все від нас залежне, щоб кожний громадянин зрозумів і повірив, що влада – для людей, а не люди для влади.

Попереду буде ще багато труднощів, але разом ми подолаємо усі перешкоди, і Україна реалізує величезний потенціал, який має.

Від щирого серця зичу всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Слава Україні!

Олександр Горган, голова Київської облдержадміністрації

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar