Шановні жителі Переяславщини! Щиро вітаю Вас зі святами!

995054Шановні жителі Переяславщини! Щиро вітаю Вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Зараз перед нашою Батьківщиною, її громадянами поставлені складні й великі завдання. Але я впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим свідоміше ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого села, міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої рідної неньки-України та її майбутніх поколінь.

Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!

З повагою

Олександр Мостіпан, Герой України, керівник групи компаній «Нива Переяславщини»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar