Здатність радіти навіть дрібницям покращує життя

Перша сторінка, п'ятниця, 1 вересня

Перша сторінка, п’ятниця, 1 вересня

У мене тиск погано реагує на різку зміну погоди: скаче, як на американських гірках. Для поліпшення здоров’я «Гугл», крім кави, порадив ще з’їсти доброго сиру. У найближчому супермаркеті у відділі з сирами попросила накраяти мені 150 грамів. Кілька широких шматочків юна продавчиня красиво виклала на чималу золотисту підкладку, упакувала плівкою і кинула на ваги. «Це буде 31 гривня 14 копійок» – «А ви зважили з тарою?» – «Хочете без?»– «Ну, звичайно, я ж по 200 гривень сир купую, а не картонку». Дівчина переважила і ретельно заклеїла попередній цінник. Новий був майже на чотири гривні меншим.

Подумки пораділа: «Якщо в мені прокинулася аж така пильність, тож одужую! Сир і справді є помічним!»

Заодно зайшла в аптеку: незайве взяти ще настоянки елеутерококу. Провізорка каже: «На вашій бонусній картці вісім гривень, тож можете зняти три чи й п’ять гривень бонусами, а решту доплатити готівкою». Я зняла всі бонуси, доплатила 65 копійок і пішла задоволена.

Втіха від подібних «грошових опер» може видатися смішною. Між тим тиск невдовзі нормалізувався. І це ще до того, як з’їла увесь сир. Тож здатність радіти навіть таким дрібницям реально покращує наше життя!

Валентина БАТРАК

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.