У Переяславі вже в чотирьох аптеках можна отримати безкоштовні ліки

index-5МОЗ опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Зазначається, що до оновленого реєстру увійшло 199 препаратів 43 виробників. При цьому з Євросоюзу походить 21 виробник, з України — 17, чотири з Індії та один з Ізраїлю. До цього у програмі брали участь 157 препаратів.

“У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями”, — наголосили у Міністерстві.

До реєстру, зокрема, входить інформація про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати, якщо ціна на препарат перевищує граничну оптово-відпускну ціну.

З квітня цього року на відшкодування ліків за цією програмою з державного бюджету вже виділили 126 мільйонів гривень, а скористалися програмою 3,6 мільйона людей з відповідними рецептами. Також зросла кількість аптек, що приєднуються до програми, участь у якій є виключно добровільною. На середину липня, учасниками програми вже були 6179 аптек.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні стартувала програма “Доступні ліки”, яка передбачає адресне відшкодування державою вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму й цукровий діабет II типу.

Для того ж, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

Аптечні заклади, що приймають участь у програмі «Доступні ліки» в Переяславі-Хмельницькому:

  Найменування суб’єкта  господарювання Адреса суб’єкта  господарювання Телефон суб’єкта  господарювання
1. ФОП Смаль Жанна Геннадіївна м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 137

(ТЦ «Софія»)

(04567) 7-11-25
2. ФОП Власенко Галина Георгієвна м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Сковороди, 68/38

(навпроти Будинку культури)

(04567) 5-38-70
3. ТОВ «Пані Аптека» м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 137,

КЗ «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»

(1-й поверх дитячої поліклініки)

(067) 233-93-19
4. ТОВ «ІКОБ ДІСТРІБЮШН» м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 51

(навпроти «Будинку вчителя»)

(067) 446-91-51
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.