На рідному полі виграли «золоті» нагороди

Переяславські переможці турніру

25-26 серпня в Переяславі відбувся відкритий турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н., присвячений Дню Незалежності України. В ньому взяли участь сім команд. Вони були розподілені на дві групи: А – ДЮСШ Яготин, ФК «Чайка» (Вишгород), ДЮСШ Згурівка, ДЮСШ Переяслав-1; Б – ДЮСШ Переяслав-2, ДЮСШ Баришівка, ФК «Фаворит» (Бориспіль).

В групах ігри проходили за коловою системою. Переможці груп наступного дня грали в фіналі, команди, які стали другими, боролися за третє місце, «треті» команди – за п’яте. Тож в грі за бронзові нагороди зустрілись ФК «Фаворит» та ДЮСШ Згурівка. Бориспільські футболісти переважали суперника за грою і в кожному таймі забили по м’ячу, загальний рахунок 2:0 на їхню користь.

У фіналі зустрілись ДЮСШ Баришівка та ДЮСШ Переяслав-1. В групах ці команди лише перемагали. Гра за золоті нагороди була цікава й напружена. У першому таймі наша команда володіла ініціативою і відзначилася двома м’ячами. Але в кінці тайму після виконання штрафного баришівчанам вдалося відіграти один м’яч. Другий тайм розпочався з атаки переяславських футболістів, яка завершилася голом – 3:1. Після цього в наших футболістів було ще декілька можливостей забити м’яч, але ми їх не реалізували. Як говорять: «Не забиваєш ти – забивають тобі». За декілька хвилин до закінчення гри нашим суперникам вдалося відквитати один м’яч, але на більше їм не вистачило ні сил, ні часу. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:2 на користь переяславських футболістів. Отже, золоті нагороди здобули ДЮСШ Переяслав-1, срібні – ДЮСШ Баришівка, бронзові – ФК «Фаворит».

Нагородження проводив міський голова Тарас Костін. Всі переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти. Також в кожній команді були визначені найкращі гравці і нагороджені призами, які надало СТ «Критий ринок». В нашій першій команді це Ігор Гомонай (гімназія), в другій – Ярослав Дзюбенко (ЗОШ №3). Спеціальним призом від фермера Віталія Бебешка був нагороджений найкращий нападник турніру В’ячеслав Мороз (Дівичківська ЗОШ). Всі сім команд отримали по два футбольні м’ячі від Київської обласної федерації футболу. Також всі футболісти отримали морозиво від спонсорів турніру. Головним спонсором цього свята дитячого футболу виступило ТОВ «Саланг-Агро». Також фінансово підтримали турнір підприємці В’ячеслав Саулко, Володимир Лисюченко, Олександр Аракелян, Сергій Таранущенко.

Футбольний клуб «Переяслав» висловлює вдячність директору ТОВ «Саланг-Агро» Ігорю Колихалову за постійну баготорічну підтримку розвитку дитячого футболу на Переяславщині.

В’ячеслав Заболотній, голова ФК «Переяслав»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.