Розірвано договір оренди з друкарнею, яка знаходилася у дитсадочку

sad17-09-07-1504798455Прокуратура Київської області відстояла позицію щодо повернення до комунальної власності приміщення дошкільного навчального закладу загальною площею майже 700 м2, яке використовувалось під друкарню, повідомляється на сайті прокуратури 7 вересня. 

Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури виявлено факт незаконної передачі в оренду приміщення дошкільного навчального закладу загальною площею майже 700 м2 для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.

Установлено, що у квітні 2012 року між відділом освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та приватним підприємством укладено договір оренди приміщення колишнього дитячого садочка загальною вартістю понад 700 тис грн для розміщення друкарні.

Укладеним договором оренди порушено вимоги ч. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту», оскільки майно навчальних закладів повинно використовуватись лише за призначенням.

Крім того, договір оренди укладено з істотним порушенням умов договору, що у свою чергу порушує вимоги цивільного законодавства та вимоги  ст. ст. 10, 11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», оскільки перед укладенням вказаного договору незалежна оцінка нерухомого майна не проводилась.

Завдяки вжитим заходам прокуратури  договір оренди розірвано та державне майно повернуто відділу освіти.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Розірвано договір оренди з друкарнею, яка знаходилася у дитсадочку”

  1. Andre сказав:

    Тойсть як тут дак швидко, а з ТЕЦ розібратися піпірка не виросла. І типу на доках немає підпису людини з відділу освіти яка “порушила” вказані статті (брала хабарі). Мало просто повернути, треба винних в цьому карати, щоб іншим не кортіло.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.