“Посадовці витратилися на курортах, тепер “відбивають” гроші”

Перша сторінка, вівторок, 12 вересня

Перша сторінка, вівторок, 12 вересня

Влітку із Італії приїжджав знайомий. Живе там більше двох років. Розповідав, що життя розмірене. Не пам’ятає, щоб за увесь час змінювалися ціни в магазинах.

У нас люди спокійніше жили влітку. З перших днів осені долар пішов угору. Та так швидко, що знайти його зараз у банківських обмінниках стало важко. Натомість біля колишнього універмагу знову з’явилися «міняли» зі своїми пропозиціями.

Нещодавно зустрів тут знайомого, місцевого пенсіонера. Тих доларів він ніколи не купував, але розуміє, що тепер подорожчають і ліки, і продукти, і все. Зітхнув.

– Що не кажіть, а моя думка така, – дав просте пояснення, – краще б наші «високоповажні» посадовці і не поверталися з літнього відпочинку. Бо тільки приступили до роботи, то почали смикати та пересмикувати. Мабуть, курорти були дуже дорогі. Витратилися. То тепер треба ж «відбивати» витрати.

Леонід МІЛЮТІН

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 Comments до ““Посадовці витратилися на курортах, тепер “відбивають” гроші””

  1. Сергій Дяченко сказав:

    Я от не зовсім розумію, невже не можна для такої статті вставити фото інше? На фото зображений танцювальний колектив, який прославляє район в Україні та за кордоном, а текст зовсім неприємний. Пропоную вам замінити фото.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.