Півстолітній ювілей відзначив чемпіонством

Фінішну лінію першим перетинає Юрій Аракелян

Фінішну лінію першим перетинає Юрій Аракелян

До редакції завітав заслужений тренер України з велоспорту Микола Горбенко, і розповів, що 7 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, в Миронівці відбувся Чемпіонату України в груповій гонці «Мастерс 2017» та Всеукраїнські змагання «Велогонка миру» з велосипедного спорту. У змаганнях брали участь, як нині діючі спортсмени, так і ветерани велоспорту. Переяславщину на цих змаганнях представляв колишній вихованець Миколи Івановича п’ятдесятирічний Юрій Аракелян. Тренер повідав, що в далекому 1977 році до спорт школи завітав хлопчина, який виявив бажання займатись велоспортом. Згодом він привів до тренера і свого меншого брата Олександра. Хлопці займались із великим бажанням тож і не дивно, що на одних із юнацьких змагань колишнього Радянського Союзу їх помітили тренери збірної СРСР. Юрія та Олександра запросили до збірної. Хлопці брали участь у самих різноманітних міжнародних змаганнях, як по шосейним так і по трековим гонкам.

На п’єдесталі пошани переможець та призери у віковій групі 50-54 роки

На п’єдесталі пошани переможець та призери у віковій групі 50-54 роки

Неодноразово ставали переможцями та призерами Всесоюзних та міжнародних змагань. Виконали нормативи майстра спорту СРСР, а нинішній депутат міської ради Олександр Аракелян отримав звання майстра спорту міжнародного класу України.
Коли Юрій повідомив, що вирішив взяти участь у цьогорічних шосейних перегонах серед ветеранів то по вболівати та підтримати його приїхали із Переяслава брат Олександр та перший тренер Микола Горбенко. Близько п’ятдесяти ветеранів змагалось на дистанції 60 кілометрів у семи вікових групах. У своїй групі 50-54 роки Юрій Аракелян, тримаючи по дистанції середню швидкість близько 40 кілометрів на годину, із результатом 1 година 31 хвилина, 20 секунд фінішував першим. Ветеран отримав від організаторів золоту медаль та почесну грамоту переможця змагань. Другим фінішну лінію перетнув Юрій Тимцо із Луцька. Третім став кримчанин Олег Гансевич.
Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.