У селі подарунки отримали старі й малі

Танцює «Україночка»

Танцює «Україночка»

У серпні жителі Шевченкового відзначали день села.

Біля школи-дитсадка на імпровізованій сцені відбувся святковий концерт. На нього завітали Андрій Пряхін, голова райдержадміністрації, Петро Качкалда, голова районної ради. Вони щиро побажали подальшого соціально-економічного розвитку населеного пункту, наснаги для звершення великих справ, миру, щастя та добра і благополуччя. Подяками РДА та грошовими преміями нагоролили жителів села Лідію Брехову, Наталію Глобу, Григорія Товкуна, Василя Бойка, Василя Лазарчука за активну життєву позицію та допомогу в проведенні благоустрою села. Також жителі села отримали вітання від своїх сусідів, сільських голів Помоклів – Клименка М.В, Денис – Йосипенко Г.І., Горбанів – Вовчанівського В.П., Малої Каратулі – Ходька В.М., Ташані – Кужільного В.І. Вони також приїхали на свято з подарунками, які вручили голові сільської ради Тамарі Шаповал. Миру та божого благословення побажав усім отець Іван Поліжак і подарував дві ікони. Із щирими вітаннями звернулася до громади сільський голова Тамара Шаповал. Під час урочистостей вона привітала та вручила подарунки найстарішим жителям села Олексію Левченку – 86 років, Вірі Павленко – 97 років, Ганні Даценко – 95 років. Відзначили також наймолодшу жительку Кіру Левченко, якій виповнився рік, захисників вітчизни, воїнів АТО Сергія Болілого, Сергія Білого, Сергія Кучеренка, учасника бойових дій в Афганістані Володимира Глобу, учасника бойових дій в Чехії та Словаччині Володимира Болілого. Проходить службу у Збройних силах України Сергій Безкоровайний, він теж отримав подарунок. У Анни Дуди був день народження, їй виповнилося 16 років, вона також не залишилася без подарунку. Також вітали ювілярів, які святкують у цьому році 50, 60, 70, 80-річчя.

Від ПП «Соснова» приїхали з вітаннями Олександр Винарський та Олександр Павлушко, які для громади села подарували бензопилку та привезли із собою для святкового застілля смачну шурпу та шашлики.

Сільський голова  висловила щиру вдячність керівникові ПП «Соєва сфера» Віктору Овчаренку за спонсорську допомогу в розмірі 15000 гривень і за смачну гречану кашу з м’ясом, яку приготували кухарки ПП «Соєва сфера» Наталія Глоба та Ніна Товкун. Тамара Шаповал також подякувала за спонсорську допомогу приватному підприємцю Тетяні Красовській.

Музичні вітання прозвучали від місцевих аматорів та самодіяльного колективу «Скоряківчанка» з Черкащини. Виступив шевченківський танцювальний колектив «Україночки».

Після завершення урочистостей всіх запросили до святкового столу. Під вечір, після застілля, для молоді організували дискотеку, яка тривала до четвертої години ранку.

Тетяна Науменко, завідувачка клубом с. Шевченкове

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.