Переяславські шахісти стали призерами Київщини

DSCF7240Доволі успішним виявився останній місяць літа для цілої групи молодих  шахістів Переяслава-Хмельницького (Київська область), про що ми повідомляли нещодавно. І ось знову успіх. 8-10 вересня у Білій Церкві відбувся чемпіонат Київщини з шахів серед різних вікових груп молоді.

Як повідомив Василь Гречка (43 роки), тренер міської ДЮСШ з цього виду спорту, одразу шість наших юних земляків взяли в ньому участь. Серед них особливо вдало виступили Христина Самусєва (11 років) та Василь Белокур (17 років), вибороли ІІ призові місця. МаксимDSCF7194 Шеляга (11 років) став бронзовим призером. Останній, до речі, до нічийного рахунку звів партію зі своїм ровесником з Борисполя, який у підсумку став чемпіоном області.

Результати інших переяславців були скромніші. Наприклад, Іван Башук (9 років) отримав два очки, але для нього виступ був дебютним. Тож тренер привітав його з таким початком.

Тренер також зазначив, що оскільки довелося оплачувати і переїзд, і проживання в іншому місті і таке інше, всі вони дуже вдячні спонсорам цієї поїздки сільгосппідприємству “Саланг-агро”, фермерам Вікторові Шереметі, Юрію Розовику, Володимирові Романенку, підприємцям Олександрові Пироговському, Сергієві Доброскоку, Олександрові Якименку.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar