Фермер з Київщини Віктор Шеремета займе посаду заступника аграрного міністра  

ВІктор Шеремета

ВІктор Шеремета

Сьогодні Віктор Шеремета в телефонній розмові підтвердив “Віснику”, що він дав згоду на  посаду в міністерстві. Зазначив, що це нова посада — заступника міністра  агрополітики з питань фермерства та розвитку сільських територій, її погодили на сьогоднішньому засіданні уряду. А персональне  затвердження його кандидатури на цій посаді відбудеться вже наступного тижня.

Наголосив, що його кандидатуру  ніхто не любіював, окрім Асоціації, в складі ради якої він працює кілька років.  Власне, сам Гройсман на зустрічі  з керівництвом Асоціації запропонував, щоб цими питаннями в уряді  займався хтось із їхніх. Віктору Шереметі вже неоднократно доводилося спілкуватися з представниками профільного міністерства з питань, повзяаних з діяльністю Асоціації та проблем фермерів і землевласників України.

7 вересня  видання AgroPolit.com оприлюднило інформацію про те,  що   головним кандидатом на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства є віце-президент Асоціації фермерів і землевласників 54-річний  Віктор Шеремета. Кандидатуру Шеремети “лобіює людина, наближена до прем’єр-міністра Гройсмана”, зазначає джерело.

У коментарі AgroPolit.com Віктор Шеремета визнав, що йому пропонували цю посаду, але поки не може відповісти на питання, чи готовий іти працювати в Міністерство.

— Я людина зайнята, маю своє господарство. Близько місяця тому була пропозиція від Мартинюка (Максим Мартинюк – перший заступник міністра аграрної політики і продовольства – ред)  йти заступником, але я погодився радником. Та питання відкрите.

—  У разі обрання, Ви готові зайняти посаду?

— Наразі я знаю лише те, що потрібно працювати (сміється).

Декларація про доходи кандидата на посаду заступника міністра з питань фермерства Віктора Шеремети була опублікована на сайті НАЗК 11 вересня. Віктор Шеремета – власник фермерського господарства “Геркулес”, яке знаходиться в селі Єрковці Переяслав-Хмельницького району на Київщині і займається вирощуванням зернових культур. Згідно з декларацією, у власності у Віктора Шеремети і його дружини Катерини знаходиться 13 земельних ділянок загальною площею понад 29 гектар.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar