Сільськогосподарських тварин слід зареєструвати

khochet-zapretit-soderzhanie-neidentificirovannykh-korovПереяслав-Хмельницька районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє власників с/г тварин міста та району, що, згідно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин», власники мають реєструвати своїх тварин та вчасно знімати з єдиного державного реєстру. Дія цього закону розповсюджується на юридичних та фізичних осіб, які займаються розведенням та утриманням тварин, продають їх.

Мета ідентифікації – створення системи постійного контролю за станом тварини та походження продукції – від виробництва до реалізації.

Власники зареєстрованих тварин мають право на реалізацію продуктів тваринного походження (молока та молокопродуктів, м’яса) після отримання ветеринарних документів, а саме: довідки – в межах району та ветеринарного свідоцтва форми №2 – за межами району, отримання дозволу на переміщення тварини.

  1. Молодняк великої рогатої худоби, козенята, ягнята повинні бути зареєстровані протягом 7 днів з моменту народження.
  2. При купівлі та продажу потрібно звернутись в державну установу ветеринарної медицини з метою переоформлення документів на нового власника (ви домовились з покупцем, він віддав вам гроші, а ви йому паспорт на тварину, але в реєстрі тварина залишається на вас і новому власнику ветеринарні документи не видаватимуться).
  3. При здачі ВРХ на забій або при подвірному забої необхідно паспорт здавати в районну ветлікарню.
  4. При загибелі тварини слід звернуться в державну установу ветмедицини з метою зняття з реєстрації тварин (це може бути дільничний пункт або районна лікарня).

Також просимо власників, у яких залишились паспорти на корів, яких було забито чи немає з іншої причини, повернути паспорти до держустанови ветлікарні, щоб зняти цих тварин з реєстру, і вони не рахувалися, що ви їх утримуєте.

За порушення закону про ідентифікацію тварин порушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності.

Тетяна Тимченко, Віктор Шульга, працівники ветлікарні

360 total views, 4 views today

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.