Сільськогосподарських тварин слід зареєструвати

khochet-zapretit-soderzhanie-neidentificirovannykh-korovПереяслав-Хмельницька районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє власників с/г тварин міста та району, що, згідно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин», власники мають реєструвати своїх тварин та вчасно знімати з єдиного державного реєстру. Дія цього закону розповсюджується на юридичних та фізичних осіб, які займаються розведенням та утриманням тварин, продають їх.

Мета ідентифікації – створення системи постійного контролю за станом тварини та походження продукції – від виробництва до реалізації.

Власники зареєстрованих тварин мають право на реалізацію продуктів тваринного походження (молока та молокопродуктів, м’яса) після отримання ветеринарних документів, а саме: довідки – в межах району та ветеринарного свідоцтва форми №2 – за межами району, отримання дозволу на переміщення тварини.

  1. Молодняк великої рогатої худоби, козенята, ягнята повинні бути зареєстровані протягом 7 днів з моменту народження.
  2. При купівлі та продажу потрібно звернутись в державну установу ветеринарної медицини з метою переоформлення документів на нового власника (ви домовились з покупцем, він віддав вам гроші, а ви йому паспорт на тварину, але в реєстрі тварина залишається на вас і новому власнику ветеринарні документи не видаватимуться).
  3. При здачі ВРХ на забій або при подвірному забої необхідно паспорт здавати в районну ветлікарню.
  4. При загибелі тварини слід звернуться в державну установу ветмедицини з метою зняття з реєстрації тварин (це може бути дільничний пункт або районна лікарня).

Також просимо власників, у яких залишились паспорти на корів, яких було забито чи немає з іншої причини, повернути паспорти до держустанови ветлікарні, щоб зняти цих тварин з реєстру, і вони не рахувалися, що ви їх утримуєте.

За порушення закону про ідентифікацію тварин порушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності.

Тетяна Тимченко, Віктор Шульга, працівники ветлікарні

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.